Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Milan Sosa için yeniden geliyor

Milan Sosa için yeniden geliyor

Beşiktaş'a Jose Sosa için yaptığı 4 milyon Euro'luk ilk teklifi reddedilen Milan, yeni teklif için haftaya tekrar Beşiktaş ile görüşecek!

06.08.2016 20:45

Beşiktaş'ta kadro dışı kalan Jose Sosa'nın geleceği ile ilgili belirsizlik sürerken, İtalya'dan yeni haberler geldi.

Arjantinli oyuncunun en ciddi takipçisi olarak gösterilen AC Milan'ın, önümüzdeki hafta yeni bir teklifle Beşiktaş'ın kapısını çalmaya hazırlandığı kaydedildi.

Daha önce 4 milyon euroluk teklifi siyah-beyazlılar tarafından reddedilen Milan'ın, Çinli şirkere satılmasının ardından rahatladığı ve teklifini bonuslarla birlikte 6-6,5 milyon euroya çıkarmayı planladığı belirtildi.

Milan'ın, ayrılık kararını veren Jose Sosa ile anlaşmaya vardığı ve Beşiktaş'ın inadını kırma yolunda önemli adımlar atacağı ifade edildi.

Beşiktaş, terör olayları ve darbe girişimini bahane ederek ayrılmak istediğini belirten Jose Sosa ile bir süredir görüşmelerini sürdürürken, takımda kalması için yeni bir sözleşme de önerdi.

Tecrübeli isim ilk etapta bu teklifi kabul etmedi ve takımdan ayrı çalışmalarını sürdürmeye devam etti.

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi son açıklamasında, "Sosa'nın şu andaki fikri gitmek, bizim fikrimiz kalması. O bizi, biz onu ikna etmeye çalışıyoruz. İnşallah ikna eden taraf biz oluruz. Sosa'nın bizimle bir kontratı var, biz gitsin demeden hiçbir yere gidemez" ifadelerini kullandı.

Jose Sosa'nın geleceği ile ilgili son kararın önümüzdeki hafta verilmesi bekleniyor.

Yorumlar | 0
üye profil