Milan da milli yıldız Cengiz Ünder'i transfer etmek için çalışmalara başladı.

Milan da milli yıldız Cengiz Ünder'i transfer etmek için çalışmalara başladı.
Yayınlanma Tarihi: 07.02.2020 12:31 | Değiştirme Tarihi: 07.02.2020 12:32

Tottenham Hotspur'un ardından Milan da milli yıldız Cengiz Ünder'i transfer etmek için çalışmalara başladı.

Tottenham Hotspur'un ardından Milan da milli yıldız Cengiz Ünder'i transfer etmek için çalışmalara başladı. Bilindiği üzere Portekizli menajer milli yıldızın transferi için onay vermiş, Tottenhma ve Roma görüşmelere başlamıştı.

İTALYA'DAN SON DAKİKA 

Skorer'den Ahmet Turna'nın haberine göre; Bir son dakika gelişmesi de İtalya'dan geldi! Ligde son yıllarda kötü günler geçiren dünya devi Milan transferde bombaları patlatmak için girişimlere şimdiden başladı.

SUSO'NUN YERİNE GELİYOR 

Milan'ın Cengiz Ünder'i Sevilla'ya kiraladığı Suso'nun yerine düşündüğü belirtildi. Sevilla, Suso'yu bonservisiyle almak isterse Milan'a 40 milyon euro ödemek zorunda...

PIOLI'DEN OLUMLU RAPOR 

Milan'da teknik direktör Stefano Pioli'nin Cengiz Ünder için olumlu rapor hazırladığı ve yönetime transferin bitirilmesi için talepte bulundu.

YA MİLAN YA TOTTENHAM 

Sevilla, Suso'nun bonservisini alırsa Milan bu parayı Cengiz Ünder transferinde kullanacak. Cengiz Ünder yaz transfer döneminde Tottenham ve Milan'dan yana tercih kullanacak.

SAKATLIKLAR PEŞİNİ BIRAKMADI 

Milli yıldız bu sezon sakatlıklar nedeniyle Roma'da fazla süre alamadı. 22 yaşındaki yıldız sadece 17 karşılaşmada görev yaptı ve 2 gol kaydetti.

İKİ MİLLİ YILDIZ MILAN'DA BULUŞABİLİR 

Milan'ın Cengiz Ünder transferini gerçekleştirmesi halinde milli takımın iki yıldızı dünya devinde buluşmuş olacak.