Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Michael Jackson'ın Mahzenine Girildi

Michael Jackson'ın Mahzenine Girildi

Ünlü yönetmen Spike Lee, 'Bad' albümünün piyasaya çıkışının 25'nci yılı şerefine Micheal Jackson'ın belgeselini yapacak.

12.07.2012 09:49

Ünlü yönetmen Spike Lee, 'Bad' albümünün piyasaya çıkışının 25'nci yılı şerefine Micheal Jackson'ın belgeselini yapacak.Pop müziğin efsane ismi Michael Jackson'ın 'Bad' adlı albümünün belgeseli yapılacak.Belgeselin yönetmenliğini yapacak Spike Lee, belgesel hakkında, ''Micheal Jackson'ın mahzenine tam anlamıyla girdik. 'Bad' adlı albümü için 60 demo kaydı var, 11'ini kullanmış. Bunları dinlemek heyecan verici bir deneyimdi, onu dinlemekten keyif almak için onu anlamak gereksiz bir şey'' dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.  Belgesel, Michael Jackson'ın ''Smooth Criminal'', ''The Way You Make Me Fee'' gibi parçalarını içeren ''Thriller'' adlı albümünün de dahil edileceği bir organizasyon olan ''Bad'' albümünün piyasaya çıkışının 25'nci yılını kutlamak için kullanılacak materyallerin bir parçası olacak.Yönetmen Lee, belgeselde Jackson'un sanatsal kimliğinin yanısıra kişisel yönlerinin de sergileneceğini, Jackson'un aslında harika bir espri anlayışına sahip olduğun söyledi.Micheal Jackson'ın 1987'deki ''Bad'' adlı albümünde vokal yapan Mariah Carey, Kanye West, L.A. Reid, Sheryl Crow gibi şarkıcıların röportajlarının da yer alacağı belgeselin yıl sonuna kadar bitirilmesi planlanırken, kesin bir tarih verilmedi. Michael Jackson Bad Foto Galerisini Görmek İçin TıklayınHaber ile ilgili metin girin!.AA
Yorumlar | 0
üye profil