Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Mevlüt Erdinç Yozgat'ta

Mevlüt Erdinç Yozgat'ta

Fransa Birinci Futbol Ligi'nde (Ligue 1) Saint-Etienne forması giyen milli futbolcu Mevlüt Erdinç, memleketi Yozgat'ın Sarıkaya ilçesine geldi.

26.05.2015 17:32

Fransa Birinci Futbol Ligi'nde (Ligue 1) Saint-Etienne  forması giyen milli futbolcu Mevlüt Erdinç, memleketi Yozgat'ın Sarıkaya ilçesine  geldi.

 Sarıkaya Kaymakamı Yasin Özcan'ı ziyaret eden Erdinç, daha sonra AA  muhabirine yaptığı açıklamada, memleketinde olmaktan mutlululuk duyduğunu  söyledi. Kısa bir süreliğine ailesiyle Erbek köyüne geldiğini dile getiren  Erdinç, şöyle devam etti: "Artık fırsat buldukça köyümde, akrabalarımla, arkadaşlarımla,  sevdiklerimle ve hemşehrilerimle vakit geçirmeye çalışıyorum. Türkiye'nin her  yeri bambaşka bir güzelliğe sahip. Köyümün de ayrı bir havası var. Burada  olmaktan mutluluk duyuyorum. Bu topraklarda kendimi çok rahat ve sağlıklı  hissediyorum. Doğal havası bana çok iyi geliyor. Yakınlarımı, arkadaşlarımı ve  akrabalarımı görmek motivasyonumu artırıyor. Ailemin köyü, benim de köyümdür.  Çocukluğum buralarda geçti ve her yerini karış karış gezerdim. İnşallah elimden  geldiğince ziyarete gelmeye çalışacağım."

 Hemşehrilerinin kendisine yoğun bir sevgi gösterisinde bulunduğunu  ifade eden Erdinç, ilgi karşısında da çok mutlu olduğunu kaydetti.  

Yorumlar | 0
üye profil