Mevcut futbolcularla sözleşme çalışmalarına başlayan Galatasaray'da Donk ve Seri kalıyor, Lemina gidiyor

Süper Lig'in bitimine az bir süre kala takımlar da transfer ve mevcut sözleşmeli futbolcularla ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Galatasaray da bu kapsamda Fatih Terim'in takım olmasını istediği ve geçtiğimiz yıl Fulham'dan kiralanan Michael Seri ile 1 yıl daha sarı kırmızılı formayı giyeceği belirtildi. Öte yandan mukavelesi biten Ryan Donk'un ile de 1+1 yıllık yeni sözleşme yapılacak. İşte Galatasaray transfer detayları...

Yayınlanma Tarihi: 11.07.2020 09:52
Değiştirme Tarihi: 11.07.2020 09:52
Mevcut futbolcularla sözleşme çalışmalarına başlayan Galatasaray'da Donk ve Seri kalıyor, Lemina gidiyor

Galatasaray, Fatih Terim'in takımda tutulmasını istediği Michael Seri'nin kiralanması konusunda kulübü Fulham ile anlaştı. Fildişili orta saha 1 yıl daha Galatasaray forması giyecek. Öte yandan şu anda İngiltere Championship'te 4. sırada yer alan Fulham'ın, Premier Lig'e yükselme ihtimalinin bulunması nedeniyle de bu transferin o ihtimalin gerçekleşmesi durumunda yeniden masaya yatırılacağı ifade edildi. 

Yıllık ücret konusunda Galatasaray'ın beklediği indirimi yapacak olan ve bu yıl sözleşmesi sona erecek olan Hollandalı futbolcu Ryan Donk ile de 1+1 yıllık sözleşme imzalanacağı belirtildi. 

Southampton'dan kiralanan Lemina'ya ise fazla maliyetli olduğu gerekçesiyle yeni bir kiralama teklifi yapılmayacak. 

Kaynak: SÖZCÜ