Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Herkes istiyor ama satmıyoruz'

"Herkes istiyor ama satmıyoruz"

Beşiktaş Basın Sorumlusu Metin Albayrak, takımdaki birçok yıldız için teklif aldıklarını açıkladı. Albayrak, “Neredeyse talibi olmayan oyuncumuz kalmadı. Ama futbolcularımızdan kimse satılık değil” dedi.

26.12.2015 16:34

Sezon başında takımın başına Şenol Güneş’in gelmesinin ardından büyük bir çıkış yakalayan Siyah-Beyazlılar’ın yıldızlarına, ara transfer dönemin öncesinde teklif üstüne teklif yağıyor. Gökhan Töre’ye İspanyol temsilcisi Atletico Madrid’in; Ricardo Quaresma’ya Sporting Lizbon’un; Jose Sosa’ya ise Estudiantes’in talip olmasının ardından BeşiktaşBasın SorumlusuMetin Albayrak’tan açıklama geldi. FANATİK’e konuşan deneyimli yönetici, bu konuda en gözde ismin Mario Gomez olduğunu belirterek, “Oyuncularımızın değerlerine değer kattık. Kadromuzda teklif gelmeyen, başka takımların temsilcileri tarafından durumu sorulmayan oyuncumuz neredeyse kalmadı. Mario Gomez en çok talep gören oyuncumuz. Ama şampiyonluğa giden yolda kadromuzun iskeletini oluşturan isimlerle yollarımızı ayrılmayı planlamıyoruz. Başkanımız Fikret Orman’ın da dediği gibi birkaç istisna hariç ara transferde kadromuzu koruyacağız” dedi.

"Milosevic önemli bir yatırım"

Kadroda fazla forma şansı bulamayan isimlerle ilgili de değerlendirmede bulunan Metin Albayrak, “Pedro Franco’yu ara transferde takas ya da bonservisiyle takımdan gönderebiliriz. Ek olarak kadroya giremeyen birkaç isimle daha yollarımızı ayırabiliriz. Ancak Alexander Milosevic’in takımda kalacağını düşünüyorum. Geleceğe yönelik yatırımlarımızdan biri” ifadelerini kullandı.

Yorumlar | 0
üye profil