Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Meter Mevsimler bir ilke imza attı!

Meter Mevsimler bir ilke imza attı!

Meter Mevsimler, 1-4 Haziran tarihinde İtalya’nın Rimini kentinde yapılacak Uluslararası Fitness Fuarında yer alarak bu alanda bir ilke imza atmayı hedefliyor.

06.06.2017 21:45

İlk olarak GAÜ sponsorluğu ile World Beauty Fitness Fashion (WBFF) organizasyonu bünyesinde 2015 yılında Londra’da düzenlenen Muscle Model kategorisinde şampiyon olarak Pro kartı kazanan Mevsimler, 2016 yılında Toronto’da World Pro Muscle Model yarışmasında 22 kişi arasından Dünya 6’ncısı olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Mevsimler, bu başarı ile İtalya’da 1997’den beri hizmet veren Gıda Takviyeleri markası olan “Anderson Re-search Supplement” firması ile 1 yıllık ön anlaşma imzalayarak bu alanda anlaşma imzalayan ilk yerli sporcu olmayı başardı.

Bu anlaşma ile ülke dışında fuarlarda Anderson Re-search markasının yanında yer alacak Mevsimler, böylelikle uluslararası fuarlarda yer alan ilk yerli vücut geliştirme sporcusu olmayı da başararak, ambargoların da önüne geçti.

Bir sonraki fuar Barselona

Mevsimler ayrıca, İtalya’nın Rimini şehrinde 1-4 Haziran’da gerçekleşecek olan “Rimini Welness” Fuarına katıldıktan sonar 22-24 Eylül İspanya’nın Barselona şehrinde gerçekleşecek “Arnold Classic” fuarında da “Anderson Re-search” takımı ile birlikte vücut geliştirme alnında önemli bir başarıya daha imza atmış olacak.

Yorumlar | 0
üye profil