Mesut Özil Fenerbahçe'ye gelecek mi? Acun Ilıcalı'dan bomba yorum

Gel Konuşalım canlı yayınında çok özel açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, günlük hayatına ilişkin bilinmeyenleri de paylaştı. Misafiri çok sevdiğini belirten Acun Ilıcalı, yaz tatilinde evinde 200 kişiyi ağırladığını söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 22.10.2019 12:12
Değiştirme Tarihi: 22.10.2019 14:54

Acun Ilıcalı'nın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

Hayata sabah 10'da reytinglerin gelmesiyle başlıyorum. Bunu da bir oyun gibi görüyorum.

Hayatımda hiç koşmadığımı fark ettim. Top olduğu zaman 4 saat ayak tenis oynadığımı biliyorum. Kumda 1 saat 20 dakika koştuğumu hatırlıyorum ama beynim rekabet hissetmediği zaman motive olmuyor.

İş toplantılarımı gece 12'de yapıyorum. Kızlarımı çok özlüyorum, onlara sürekli vakit ayırmaya çalışıyorum. 

KIZLARIM BENİMLE AYNI MESLEĞİ SEÇSİN İSTERİM

Kızlarım benimle aynı mesleği seçsin isterim. Benim kızım benim kanalımda çalışıyor. Reklam bölümünde. Arzuhan var onun başında. Arzu'ya olsun, başkasına olsun insanlara davranışlarından gurur duyuyorum.  

"YAZIN TATİLDE 200 KİŞİYİ AĞIRLADIM"

Yazın tatilde, evimde 200 kişiyi ağırladım. Misafir olduğu zaman bayılıyorum. Aşağıya 4 oda yaptırdım, misafir fışkırıyor. Annemler 7 kardeşti, evimiz hep kalabalıktı. Çocukluğumda anneannemin salonunda uyumak beni mutlu ederdi.

Takıntılı bir tipim. Sorun yaşadığım zaman niyete bakarım. Çok saçma sapan bir iddia olduğu zaman topa giriyorum. Ben kendi dünyamda mutlu olmaya çalışan biriyim. 

"KARİYERİM BOYUNCA BAŞARISIZ OLMADIM"

Benim kariyerim boyunca başarısız olduğum olmadı. Başarısızlık duygusunu yaşamış birisi değilim. Kariyerime başladığım günden, geldiğimiz güne kadar genel başarısızlğı hiç yaşamadım. Bizim yaptığımız işler için konuşuyoruz.

Var Mısın Yok Musun ilk 3 bölüm kötü reyting almıştı, iflas etmiş gibi hissettim. 

"TELEVİZYONCU OLMASAYDIM..."

Televizyoncu olmasaydım hiçbir şey olamazdım gibi geliyor. Ama bir şeyi satabilme yeteneğim olduğunu düşündüğüm için emlakçılık da yapabilirdim. Şeytan tüyü var. Kotçuluk yaparken de dünyaları satıyordum. Kapıdan girene satardım kot pantolonu. Biz dünyaları satarken battık Esat'la. Bütün paramızı İtalya'ya gömdük, döviz bir anda üçe katlanınca battık. 

"HİÇ KONUŞMADIĞIM AKRABALARIM VAR"

Akrabalarım var çok sevdiğim. Akrabalarım içinde beni çok büyük hayalkırıklığına uğratanlar oldu. Ben akrabam olmayan birini, mesela Esat için kardeşim diyebilirsiniz. Hiç konuşmadığım akrabam var. İnsan hokkabaz olmayacak.

FENERBAHÇE AÇIKLAMASI

Fenerbahçe'nin en büyük avantajı şampiyonluğa konstantre olması ve arkasındaki taraftar. Camia çok zor bir dönemde kenetlendi ve WinWin kampanyasıyla bunun gösterisini yaptı. İşin para tarafını sola koyun. İnsanların takımları için orada yardım etmeleri. Bu kadar SMS atıp, forma almaları çok önemli bir şey. Bu görsel bir şovdu. Camianın büyüklüğü göstermekti. 

Yönetime girmek istemiyorum. Dışarıdan verdiğim destek yeterli. Ben başkan olmak istiyorum desem bozulacak biri dğeil Ali Koç. Ben bulunduğum sektörde bir yerlere gitmek isteyen, dünyayı ele geçirmek isteyen birisiyim. 

WinWin kampanyası yaptım. Kanalın 3 gününü takıma verdim. Diğer takım taraftarlarından tepki almadım. Galatasaraylılar, Beşiktaşlılar arasında helal olsun Acun'a diyenler oldu. 

"ERZURUM'DA ANNEM VE BABAM ADINA BİR PROJE GELİŞTİRECEĞİM"

Allah izin verirse, anne ve babamın adına bir proje geliştireceğim. Zamanını ileride açıklayacağım. Rahmetliler orada tanışmışlar sonuçta. Erzurum'da ihtiyacı tam karşılayacak bir şeyi olgunlaştırmak istiyorum. Annemle babam başarısızlıklarımı gördü ama başarımı görmediler. Babama hiçbir başarımı sunamadım. Babam benim için kuzenime demiş ki, 'Bu bir şey olacak ama ne olacak.'

MESUT ÖZİL FENERBAHÇE'YE GELECEK Mİ?

Mesut Özil bir gün Fenerbahçe'ye gelecek. Fenerbahçeli çünkü. Mesut'la 7-8 senedir çok görüşüyoruz. Bana göre milli takımın zamanında kaçırdığı bir fırsat. Ama kolay da değil bu işler.