Mesut Özil'den hayranının sorusuna Fenerbahçe cevabı!

Son dönemde transferiyle Sarı Lacivertli camiayı heyecanlandıran Fenerbahçe'nin transfer gündemindeki Mesut Özil, Twitter üzerinden kendisine gelen soruları yanıtladı.

Yayınlanma Tarihi: 12.01.2021 12:55
Değiştirme Tarihi: 12.01.2021 14:23
Mesut Özil'den hayranının sorusuna Fenerbahçe cevabı!

32 yaşındaki yıldız oyuncu kişisel Twitter hesabından kendisine sorulan soruları cevapladı ve Türkiye ile ilgili cevapları yüksek etkileşim aldı.

Özil, "İstanbul'da en sevdiğin semt hangisi?" sorusuna cevap olarak "Kadıköy" derken, "Neden Fenerbahçe'yi tutuyorsun? Seni Fenerbahçe'yi bu kadar sevmeye sevk eden şey neydi?" sorusuna "Almanya'da Fenerbahçeli bir çocuk olarak büyüdüm. Her Türk-Alman çocuk bir Türk takımı tutarak büyür. Benim takımım Fenerbahçe'ydi. Fenerbahçe, İspanya'daki Real Madrid gibi. Türkiye'nin en büyük kulübü." şeklinde yanıt verdi.

Bir hayranının "Küçükken giydiğin Fenerbahçe formasının arkasında hangi isim ve numara yazıyordu?" sorusuna da "10 numara ve Jay-Jay Okocha" şeklinde cevap verdi.

"Arsenal ile sözleşmen bittiğinde futbol kariyerine devam edecek misin?" sorusuna da "Kesinlikle devam edeceğim, futbolu bırakmadan önce Türkiye ve ABD'de oynamak istiyorum. Türkiye'ye gidersem yalnızca Fenerbahçe'de oynarım" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

ALİ KOÇ'TAN MESUT ÖZİL AÇIKLAMASI

Son dönemde Fenerbahçe'ye transfer olması an meselesi olan ve Sarı Lacivertli kulübün başkanı Ali Koç'un Süper Lig'deki 3-0 kazanılan Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Fenerbahçe maçı sonrası Meust Özil ile ilgili "Ben hala rüya olduğunu söylüyorum. Kulüp olarak dikkat ederseniz bir tek kişi bu konuda bir açıklama yapmamıştır. Burada önemli olan Mesut'la mevcut kulübü arasındaki konuların adreslenebilmesidir. Ama geçmişe nazaran da daha yakın olduğumuz bir mevzu diyebilirim. Kesinlikle bitmiş bir şey yoktur. Bitebilir de bitmeyebilir de. Dolayısıyla bitmiş gibi haberlerin çıkması bizimde elimizi zayıflatmaktadır. Bakalım günler ne gösterecek." demişti.