Messi, sonsuza kadar Barcelona'da mı kalıyor?

Messi, sonsuza kadar Barcelona'da mı kalıyor?

Barcelona Başkanı Josep Maria Bartomeu, Lionel Messi'ye birkaç ay içerisinde süresiz bir sözleşme teklifi sunacağını açıkladı.

ESPN kanalına açıklamalarda bulunan Barcelona Kulübü'nün Başkanı Josep Maria Bartomeu, Lionel Messi'ye birkaç ay içerisinde süresiz bir sözleşme teklifi götüreceklerini belirtti.  

Bartomeu yaptığı açıklamada, "Messi bizim için oldukça önemli. Önümüzdeki aylarda onunla bir görüşme gerçekleştireceğiz ve süre sınırı olmayan bir teklif götüreceğiz. Messi, henüz 29 yaşında. Yetenekli ve hırslı bir oyuncu ve uzun yıllar futbola devam edebilecek kadar mükemmel durumda. Bizim onunla bir limitimiz olamaz. Barcelona'da kalmayı tercih edeceğini düşünüyorum." sözlerini dile getirdi. 

Manchester City iddiaları gündemdeydi 

Barcelonalı yıldız futbolcunun Pep Guardiola'nın Manchester City'nin başına geçmesiyle bu takıma transfer olacağı iddiaları gündeme gelmişti. Transfer henüz gerçekleşmemiş olsa da bu iddialar hala dillendiriliyor. 

Lionel Messi'nin, Barcelona ile olan sözleşmesi 2018 yılında sona eriyor.

Lionel Messi hakkında...
Barcelona'da forma giyen oyuncu; forvetile ofansif orta saha bölgelerinde görev almaktadır. Halen oynayan futbolcular arasında en iyilerden biri olarak kabul edilmektedir. Henüz 21 yaşındayken,Ballon d'Or ve FIFA Dünyada Yılın Futbolcusu ödüllerini almıştır. Yeteneği ve oyun tarzı sıkça benzetilen ve kıyaslanan Arjantinli eski futbolcu Diego Maradona, Messi'yi "halef"i olarak göstermektedir

Görüntülenme : 1794 Güncelleme Tarihi: 09/09/2016 11:18:55
Yayınlanma Tarihi: 08/09/2016 23:50:16

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin