El Clasico öncesi Barcelona'da şok!

Barcelona'nın Las Palmas ile oynadığı lig maçında dizine aldığı darbe nedeniyle ciddi şekilde sakatlanan Lionel Messi'nin, El Clasico'ya yetişmesinin zor olduğu belirtildi. Yıldız oyuncunun da kendisini en ufak bir riske sokmak istemediği öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi: 02.11.2015 16:55
Değiştirme Tarihi: 02.11.2015 15:55
El Clasico öncesi Barcelona'da şok!

La Liga'nın 6. hafta mücadelesinde Barcelona'nın kendi sahasında Las Palmas ile oynadığı ve 2-1 kazandığı karşılaşmanın 9. dakikasında dizine aldığı darbe nedeniyle sakatlanan ve sahalardan 1,5 ay uzak kalacağı belirtilen Lionel Messi'nin tedavisinin beklenenden uzun sürdüğü ortaya çıktı. 

İspanyol Sport'un haberine göre, 28 yaşındaki yıldız oyuncunun özel bir tedavi yöntemi uygulamasına rağmen, 21 Kasım'daki El Clasico'yu yüksek ihtimalle kaçıracağı belirtildi. 

Değnekleri bırakmıyor

Messi'nin kendisini hala iyi hissetmediği, düz koşulara başlaması gereken bu dönemde bunu hala yapamadığı ve riske girmemek için değnekleri bile bırakmak istemediği yazıldı. Arjantinli yıldızın, yüzde 100 hazır olmadan hiçbir maça çıkmayı düşünmediği ve Bernabeu'da oynanacak Real Madrid maçında sahada olmayı çok istemesine rağmen hiçbir şekilde riske girmeyeceği aktarıldı.