Merih Demiral için Everton iddiası: 30 milyon Euro

Juventus'ta forma giyen milli futbolcu Merih Demiral'ın İngiltere Premier Lig'e transfer olacağı iddiaları İtalyan basınında gündem olmaya devam ediyor. İddiaya göre Everton'ın Merih için 30 milyon Euro'yu gözden çıkardığı belirtiliyor.

Yayınlanma Tarihi: 29.04.2021 10:52
Değiştirme Tarihi: 29.04.2021 10:52
Merih Demiral için Everton iddiası: 30 milyon Euro

Juventus'ta forma giyen ve başarılı futboluyla göz dolduran milli futbolcu Merih Demiral'ın İngiltere Premier Lig ekiplerinden Everton'a transfer olacağı iddia edildi. İngiliz ekibinin Merih için 30 milyon euroyu gözden çıkardığı ve Juventus'un da bu teklif karşısında 23 yaşındaki savunmacının gidişine onay vereceği ileri sürüldü. 

Calciomercato.com'un haberine göre başarılı defans oyuncusu sezon sonunda İngiliz ekibi Everton'a transfer olacak. Lacivert beyazlıların Merih Demiral için 30 milyon eurobonservis teklifinde bulunacağı ve yıllık 1,8 milyon kazanan yıldız futbolcuya da yıllık 3 milyon euro maaş vermeyi planladığı iddia edildi. Juventus'un böyle bir teklif karşısında Merih'in gidişine onay vereceği öğrenildi. Haberde ayrıca, İngiliz devi Manchester United'ın da uzun süredir milli futbolcumuzu takip ettiği belirtildi.