Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Menajerlerden Beşiktaş'a Teklif: İzin Verin Quaresma'yı 15 Milyon Euro'ya Satalım

Menajerlerden Beşiktaş'a Teklif: İzin Verin Quaresma'yı 15 Milyon Euro'ya Satalım

Çin'e futbolcu götüren menajerler, Beşiktaş'ın tecrübeli yıldızı Quaresma için yönetime, "İzin verin, 15 milyon Euro'ya satalım" teklifini yaptı.

23.10.2016 15:22

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, bu sezon gösterdiği performansla sadece Avrupa futbol piyasasının değil, uzakdoğunun da ilgisini çekmiş durumda. Portekiz Milli Takım formasıyla Avrupa şampiyonluğu yaşayan Quaresma, bu sezon da siyah-beyazlı formayla Şampiyonlar Ligi'nde 1 gol, 2 asistlik performansla Beşiktaş'ın yıldızı olmaya devam ediyor. Portekizli oyuncunun bu performansı, Çin'le iş yapan menajerlerin gözüne fena halde çarpmış durumda.

"BÜYÜK PARA KAZANIRSINIZ"

Uzakdoğu'ya futbolcu satan pek çok menajer; Beşiktaş kulübüne Quaresma için satış izni verilmesi durumunda 10-15 milyon Euro civarında teklifler getireceklerini iddia ediyor. Menajerler, bu rakamlara ulaşılması durumunda %10 ila %20 arasında aracılık ücreti alacaklarını de belirtirken, "33 yaşındaki bir futbolcuyu bu rakamlara satmak büyük başarıdır. Siz onu parlattınız, biz de değerinin daha üstünde bir rakama gönderelim" diyerek Beşiktaşlı yöneticilerin aklını çelmeye çalışıyorlar.

Yorumlar | 0
üye profil