Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Ve Melo konuştu! "Dün çok üzüldüm"

Galatasaray'ın 20. şampiyonluğunun kilit isimlerinden biri olan Felipe Melo, NTVSpor'a özel bir röportaj verdi. Melo'nun açıklamaları şöyle;

01.06.2015 14:54

"Sezon başı şampiyon olacağımıza kimse inanmıyordu. Çok önemli bir şampiyonluk kazandık. Sivasspor maçından sonra ameliyat olmaya karar verdim." "Prandelli ve Hamza hocayı karşılaştırmayacağım. İki hocayı karşılaştırmayı sevmiyorum. Prandelli daha tecrübeli olabilir ama Hamza hoca da çok iyi bir teknik direktör."

Transfer söylentileri

"Melo, Galatasaraylı futbolcuları takibi bırakması ve transfer söylentilerinin sorulması üzerine; "Benim özel hayatım, kimseyi ilgilendirmez. İstediğimi takip ederim, istediğimi takibi bırakırım. Birilerini takip etmem ya da takibi bırakmam transfer olacağımı ya da takımda kalacağım anlamına gelmez. Menajerim aracılığıyla haberler bana da geliyor. Ama bunlar gazete haberi. Ben de geleceğimi düşünmek zorundayım ama şu an tek düşüncem kupa finali. Inter'in hocası Mancini ya da başka bir takım tarafından teklif almadım"

Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak 

Melo, kutlamalarda Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'ın isminin anons edilmemesi hakkında şunları söyledi; "Kutlamalarda Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'ın da çağırılmalarını isterdim. Bu duruma çok üzüldüm. Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'ın Galatasaray'a ihtiyacı yok. Ama Galatasaray'ın onlara ihtiyacı var. Mesela ödeme sorunu oluyor, Abdurrahim Albayrak cebinden ödeme yapıyor. Bu durumdan kim sorumlu, kimin suçu var bilmiyorum o yüzden kimseyi suçlayamam ama gerçekten çok üzüldüm."

Taraftara mesaj verdi

Melo son olarak taraftara mesaj verdi. Melo; "Buraya geldiğimde taraftara söz vermiştim. Çok çalışıp kupalar kazanacağıma dair. Çok şükür bunları gerçekleştirdim. Taraftara teşekkür etmek istiyorum. Her zaman her yerde bize destek oldular. Bu kupada çok büyük payları var. Bu güzel kupa taraftara armağan olsun." dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil