Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Eyvah Mancini!

Eyvah Mancini!

“Melo, İnter'le anlaştı” iddiası Galatasaray taraftarının canını sıkmaya başlamışken, İtalyan devinin hocası, eski dost Mancini'den korkulan açıklama geldi.

31.05.2015 04:59

Galatasaray taraftarının sevgilisi Felipe Melo ile Sarı-Kırmızılı kulübün yolları ayrılma aşamasına geldi. İtalyan devi İnter, Brezilyalı yıldıza kafayı taktı. Bu transfer girişiminin ardındaki isim yabancı değil, Roberto Mancini! Tecrübeli çalıştırıcı, Melo’ya olan ilgisini, düzenlediği son basın toplantısında açıkça dile getirdi. Felipe Melo’yu çok beğendiğini söyleyen Mancini, “O kendini çok geliştirdi ve değiştirdi. Onu tabii ki isterim, ancak şu anda daha büyük bir takımda oynuyor ve her şey Galatasaray’a bağlı” ifadelerini kullandı.

Felipe Melo zam bekliyor

Melo ise taraftarla arasını sıcak tutmak için Twitter ve İnstagram hesaplarından sık sık paylaşımlar yapıyor. Buna karşın, son senesine girdiği sözleşmesine zam istemesi, kafaları iyiden iyiye karıştırıyor. Mevcut durumda İnter’in, Melo’ya Galatasaray’da kazandığı 3 milyon Euro’yu vermesi zor görünüyor. Sarı-Kırmızılılar ise yeni sözleşme için 2 milyon Euro civarında bir teklif yapmayı düşünüyor. Menaceriyle sürekli görüşen Sambacı durumdan haberdar ve bu yüzden İnter seçeneğini ciddi olarak gözden geçiriyor. Çarşamba günkü kupa finalinden sonra tarafların masaya oturarak işi çözüme kavuşturması bekleniyor.

Telles &Semih de transfer listesinde

Roberto Mancini’nin Galatasaray’dan koparmak istediği tek oyuncu Felipe Melo değil. Alex Telles ve Semih Kaya da, İtalyan hocanın tercihleri arasında. Sarı-Kırmızılılar, İnter’in İtalyan medyasında iddia edildiği gibi Telles için 8 milyon Euro teklif etmesi durumunda, hemen kabul etmeye hazır. Ancak Mancini’nin istediği bir başka oyuncu, Semih konusunda Galatasaray cephesi pek de sıcak gibi görünmüyor. Yeni sezonda alternatifli bir kadro kurmak isteyen yönetim, genç savunmacıyı kaybetmek istemiyor. Ancak yine 7 milyon Euro’nun üzerinde bir teklifle kapının çalınması halinde, bu transfere de onay çıkabileceği belirtiliyor.

Yorumlar | 0
üye profil