Efsane sambacıdan Melo sözü! "Onu çok uyardım..."

Avrupa'da üst düzey futbol oynayan eski futbolcu Lucio, Brezilya Milli Takımı ve Felipe Melo ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 12.04.2015 17:09
Değiştirme Tarihi: 12.04.2015 17:09
Efsane sambacıdan Melo sözü! 'Onu çok uyardım...'

Brezilya'nın 2002 Dünya Kupası'nı kazanan kadrosunda bulunan ve Avrupa'da yıllarca üst düzey futbol oynayan eski futbolcu Lucio, Brezilya Milli Takımı ve Felipe Melo ile ilgili açıklamalarda bulundu.

2010 Dünya Kupası'nda Hollanda ile karşılaştıkları maçta kırmızı kart gören Melo ile konuştuğunu belirten Lucio, "Olaylı Hollanda maçında Melo'yu sürekli uyardım.Sakin olması gerektiğini söyledim. O maçın bu hale gelmemesi gerekiyordu. Ama sonrasında kırmızı kart gördü ve maç sonunda elendik. Belki de kupayı kazanamamızın nedeni o anlardı." diye konuştu.

Kırmızı kart sonrası devre arasında Melo ile kaleci Julio Cesar arasında kavga çıkıp çıkmadığı sorusunu yanıtlayan Lucio şu kelimeleri kullandı:

"Soyunma odasında kavga yoktu. Çok uzun bir sessizlik vardı. Oyunla ilgili normal tartışmalar vardı odada. İkinci yarı daha iyi oynamaya çalıştık ama olmadı elendik. 2010 kadrosunda soru işaretleri vardı zaten. 2002 kadrosu bu zamana kadar oynadığım en iyi Brezilya kadrosu..."

İlgili Sayfalar: Spor