Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Melo'dan sürpriz istek!

Bel fıtığı operasyonu sonrası mucizevi şekilde sahalara dönen Melo da Sneijder gibi yeni sözleşme bekliyor.

17.04.2015 12:48

Bel fıtığı operasyonu sonrası mucizevi şekilde sahalara dönen Melo da Sneijder gibi yeni sözleşme bekliyor. Sambacı yöneticilere, "Önümü görmek için sezon sonunda kontrat uzatmak istiyorum." dedi. 

Galatasaray'da 23 Mayıs'ta yapılacak seçimle göreve gelecek olan yeni başkan ve yönetimin kendisi ile sözleşme uzatmasını bekleyen tek yabancının Wesley Sneijder olmadığı ortaya çıktı. Önceki ay bel fıtığı ameliyatı olduktan sonra 1.5 ay gibi rekor bir sürede iyileşerek Manisa maçıyla sahalara geri dönen Felipe Melo'nun da yönetime başvurarak sözleşme uzatmak istediği öğrenildi. 

Tıpkı Sneijder gibi bir yıllık sözleşmesi kalan 32 yaşındaki Melo'nun, yönetcilerle görüşerek "Galatasaray'da oynadığım için çok mutluyum. Ailem de burayı çok seviyor ama çocuklarımın geleceği için önümü görmeliyim. Bu nedenle benimle devam edecekseniz sözleşme uzatmak istiyorum." dediği bildirildi. 

Futbolu Galatasaray'da bırakmayı düşünüyor

Yöneticilerin Sneijder'a verdikleri yanıtın aynısını Melo'ya da verdikleri ancak seçimden sonra yeni yönetimin göreve gelmesiyle birlikte bu konunun görüşülebileceğini söyledikleri ortaya çıktı. Melo 2 yıl daha nikah tazeleyip toplam 3 yıl Galatasaray formasını giymek istiyor. Sambacı, futbola Sarı-Kırmızılılar'da nokta koymayı planlıyor.

Yorumlar | 0
üye profil