Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Melbourne Victory Juventus maçı hangi kanalda saat kaçta?

Melbourne Victory Juventus maçı hangi kanalda saat kaçta?

Sezon öncesi hazırlık turnuvası maçları kapsamında Avusturulya'da düzenlenen Uluslararası Şampiyonluk Kupası ikinci maçları yarın oynanıyor. Melbourne Victory Juventus maçı saat kaçta, hangi kanalda olacak? Tüm futbolseverler bu sorunun cevabını merak ediyordu. Yayın bilgileri belli oldu. Peki, Melbourne Victory Juventus maçı saat kaçta, hangi kanalda olacak? İşte detaylar...

23.07.2016 09:56

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen; Çin, Avustralya, Amerika, Avrupa’da maçların oynandığı 4 kıtaya yayılan organizasyonda yine devler bir araya geliyor. Uluslararası Şampiyonlar Kupası Heyecanı yarın oynanacak maçlarla devam ediyor. Sezon öncesi hazırlık turnuvası maçları kapsamında Avusturulya'da yarın Melbourn Victory Juventus maçı oynanacak. Peki, Melbourn Victory Juventus maçı saat kaçta, hangi kanalda olacak? Maçın yayın bilgileri belli oldu.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen; Çin, Avustralya, Amerika, Avrupa’da maçların oynandığı 4 kıtaya yayılan organizasyonda yine devler bir araya geliyor. 2013’te Real Madrid’in, 2014’te Manchester United’ın 2015’te Real Madrid ve PSG’nin şampiyonluğu ile tamamlanan turnuva adeta bir futbol şöleni olacak. Dünyanın en büyük futbol yıldızları yeni sezon öncesinde ekranlarda yer alacak.

MELBOURNE VİCTORY JUVENTUS SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?Hazirlik Maçları kapsamında oynanacak olan Melbourne Victory Juventus maçı, 23 Temmuz 2016 Cumartesi günü oynanacak. Zorlu mücadele saat 12:05’de başlayacak. Maç D-Smart'ın smart spor kanalından naklen yayınlanacak.

 

 

 

Yorumlar | 0
üye profil