Meksika'da şoke eden olay! Ligler iptal edilsin diye koronavirüs vakası uydurdular...

Meksika futbol liginde lider durumda bulunan Cruz Azul takımının başkan yardımcısı Alfredo Alvarez'in açıklamaları herkesi şoke etti. Liglerin tescil edilmesini isteyen bir takım hakkında açıklama yapan Alvarez, "Biz lige devam etmek istiyorduk ama istemeyenler vardı. Bir kulüp liglerin oynatılmaması için takımda koronavirüs vakası olduğunu uyduruyor. Bunun hangi takım olduğunu biliyorum ama söylemeyeceğim." dedi.

Yayınlanma Tarihi: 25.05.2020 12:56
Değiştirme Tarihi: 25.05.2020 12:56
Meksika'da şoke eden olay! Ligler iptal edilsin diye koronavirüs vakası uydurdular...

Meksika futbol liginde ortaya atılan iddia büyük bir tartışma konusu yarattı. Meksika futbol liginde lider durumda bulunan Cruz Azul takımının başkan yardımcısı Alfredo Alvarez yaptığı açıklamalarla, ligde bulunan başka bir futbol kulübünü işaret etti. Meksika'da liglerin tamamlanmasını isteyen bir takım hakkında açıklamalarda bulunan Alvarez, "Bir kulüp liglerin oynatılmaması için takımda koronavirüs vakası olduğunu uyduruyor." dedi.

Meksika'da federasyon, ilk 2 sırada yer alan Cruz Azul ve Leon'un Şampiyonlar Ligi'ne gitmesine karar verdi fakat bu sezon şampiyon sayılmayacağını açıkladı.

Bu durum Cruz Azul Kulübü'nün hoşuna gitmezken başkan yardımcısı Alfredo Alvarez, "Biz lige devam etmek istiyorduk ama istemeyenler vardı. Bir kulüp liglerin oynatılmaması için takımda koronavirüs vakası olduğunu uyduruyor. Bunun hangi takım olduğunu biliyorum ama söylemeyeceğim." dedi.

Alfredo Alvarez'in işaret ettiği takımın 3. sırada olan Santos Laguna olduğu iddia ediliyor.