Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Mehmet Demirkol: 'Fenerbahçe'de idmana çıkamaz!'

Mehmet Demirkol: "Fenerbahçe'de idmana çıkamaz!"

Mehmet Demirkol, Çaykur Rizespor-Fenerbahçe maçını değerlendirirken Bruno Alves'e de ağır eleştirilerde bulundu.

24.08.2015 14:22

"İsmail Kartal, Fenerbahçe'yi seyrederken, şu Van Persie'yle Fernandao bende olsa neler yapardım diyordur. "Ah Ah" ediyordur. Bir Van Persie'nin attığı gole bak bir de geçen seneki Emenike'ye."

"Alves Fenerbahçe'yle idmana bile çıkamaz"

Bizim tanıdığımız Kjaer, bu adam değil. O kadar kötü ki.. Bruno Alves zaten düzeltilemez derecede kötü. Servet Çetin, Bruno Alves'ten iyi bir stoperdir. Alves'in Türk pasaportu olsa değil ilk 11 oynamak, Fenerbahçe'yle idmana bile çıkamaz. Ben Kjaer'in bu kadar kötü oynamasına, Bruno Alves'in ise Fenerbahçe'de oynamasına anlam veremiyorum.

"Pereira kendini inkar etti"

"Ben başından beri diyorum ki Pereira yeni ve farklı bir şey deniyor. Tüm yıldızların sahada olduğu bir şey deniyor. Benim elimde bir Porto öğretisi var ve ben ortaya güzel bir şey çıkartacağım diyor. Bunu kabul edebiliriz taraftar da kabul eder. Ama eğer dün oyananan maçın ikinci yarıdaki gibi forvetten eksiltip orta sahaya adam ekleyeceksen o zaman kendini inkar ediyorsun. Sen bize başka bir şey önerdin. Bütün hikayeni inkar ettin. Bize bambaşka bir şey vaadedin. O zaman Shakhtar maçlarını niye verdin? Acaba devre arasında Pereira "Ya bu lig çok zor bir ligmiş, ben eski formüle döneyim" diye mi düşündü? Eğer alışma sürecine kadar yapılan bir değişiklikse tamam ama Fenerbahçe'nin eski sistemine dönülecekse bu büyük bir zaman kaybıydı. Benim için soru işareti; Pereira eski plana mı dönüyor, yoksa bu tek maçlık bir şey miydi?"

"Kim lider belli değil"

"Fenerbahçe'de Alves ve Kjaer'den hangisi lider belli değil. Topalla Josef'ten hangisi lider belli değil. Nani'yle Diego'dan hangisi lider o da belli değil. Kabul edemediğim şey şu; Kjaer, Alves, Topal, Josef dörtlüsü geride duruyor, oyun kurmaya da Nani ve Diego geliyor. Kime kuracak? kanatlar gelmiyor. Hasan Ali zaten hiç çıkmıyor. Böyle olduğu için Nani ve Diego ne yapacaklarını şaşırıyor, top kayıpları geliyor. Alves'ten hiçbir şey olmaz. Oraya oyunu daha iyi kurabilen bir adam lazım. Josef'le Topal bence olabilir. "

Yorumlar | 0
üye profil