Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Mehmet Demirkol'dan şok Selçuk İnan iddiası!

NTV Spor'da Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı 2-0 mağlup ettiği derbiyi değerlendiren Mehmet Demirkol Selçuk İnan ve Riekerink için flaş bir iddia ortaya attı.

21.11.2016 11:49

İşte Mehmet Demirkol'un açıklamaları:

"Riekerink sezona başladığına doğru oyun dizayn etti. Fena da gitmedi. Kaybettiği maçlarda kötü değildi. Ben Galatasaray'ın kaybettiği maçlarda bile kötü olmadığını düşünüyorum. Fenerbahçe maçına bütün omurgayı değiştirerek başladı ve sezon başındaki oyun planını tamamen değiştirdi. Yeni bir icat yapıyorsan kazanacaksın. Riekerink'in ne yapmak istediğini anlamadım. En büyük hatası Selçuk'u tanımaması.

"Futbolcular istedi diye kaptanı kesiyorsa..."
Takımın kaptanını bir yedek takımda, bir as takımda denersen herkesin önünde kaptanını ezmiş olursun. Derbi öncesi olmaz. Serdar'ı zaten yönetim baskısıyla zorla oynatıyorsun. Selçuk'a neden bunu yapıyorsun. Kendini sabote ediyorsun böyle.Galatasaray'da 2 tane Selçuk İnan olsa bu takımda direkt oynar. De Jong falan futbolu bırakmış. Yönetim istedi diye adam oynatıyorsa, futbolcular istedi diye kaptanı kesiyorsa bu işi hak etmediğini düşünüyordur. Bu söylediklerim spekülasyon da değil, bilgi. Bütün muhabirlere sorabilirsiniz. 

"Lens olsaydı 2 kere kalenin içine girerdi"
Lens olsaydı bırak 2 gol atmayı, 2 kere kalenin içine bile girerdi. Riekerink bu anlamda çok şanslıydı. Riekerink, Galatasaray teknik direktörlüğünü hak ettiğini düşünmüyor. Türkiye'de teknik direktörlük yapmak atla deve değil ki kimler geldi kimler yaptı hepimiz biliyoruz. Dick Advocaat'ın yardımcıları bile Riekerink'ten daha iyi kariyere sahip.

Yorumlar | 0
üye profil