Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Mehmet Demirkol'dan Fatih Terim'e çok sert eleştiri

Mehmet Demirkol'dan Fatih Terim'e çok sert eleştiri

Yorumcu Mehmet Demirkol, bugün Fanatik gazetesinde yer alan yazısında, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in, EURO 2016 sonrası milli takıma almadığı Arda Turan, Selçuk İnan, Burak Yılmaz ve Gökhan Gönül'ü yeniden ay yıldızlı ekibimize çağırmasını değerlendirdi. Demirkol, 'Paşa gönlüm bilir' başlıklı yazısında Terim'e çok sert ifadelerle yüklendi...

06.11.2016 14:58

Şimdi ne oldu? 5 aydır ‘milletten özür’ beklentisiyle dışarıda bırakılan yıldız oyuncular neden döndü? Neden dışarıda kalmışlardı? Bir açıklama yapılmadığı zaman bu aslında Milli Takım formasını ‘paşa gönül’e göre dağıtmak olmuyor mu? Gerçi Milli Takım forması ‘paşa gönül’e göre kolayca değişebilirken, Siyah-Kırmızı forma üstümüze yapışırken, ‘Buna mı şaşırıyorsun?’ diye sorabilirsiniz. Bu memlekette ne sürpriz ki!

PEKİ NE OLDU?Fatih Terim, ‘Konu sadece prim değil, benden değil milletten özür dilemeliler’ demedi mi? Siz bir özür duydunuz mu? Peki en azından özür hak ettiği söylenen millet, bir açıklama hak etmiyor mu? Hak ettiği kesin. Ancak hak etmesi bir gereklilik arz ettiğini göstermiyor. Şeffaflık açıklık bulanalı çok oldu zira. Ve güç, iktidar sahibi olmak böyle bir şey artık.

Fatih Terim'den 16 değişiklik birden!

GÖBEK Mİ ATALIM?Bu konu ve her neyse ‘milletten özür’ gerektiren büyük suç nasıl halledildiyse, 4 ay önce neden halledilmedi? diye sormak muhtemelen münafıklık olacak. Bu bulanık ve muğlak tavır kimin işine yaradı? diye sormak da. Bu Arda’nın işine yaradı mı? Bundan kar etti mi? Peki ya Fatih Terim’in. Ne faydası oldu bu saçma kavganın? Onca röportaj, basın toplantısı, karşılıklı üstü kapalı atarlanmaların sonunda ne oldu? Kime yaradı bütün bu olanlar? Bizden beklenen sormak değil. Cevap hak etmiyoruz çünkü. Şimdi bizden beklenen sevinip, ‘Oh barıştılar’ diye göbek atmamız.

Fatih Terim ve Arda Turan arasında buzları eriten olay

ÇÜNKÜ SUÇLU BASINÖğlen kuşağı reality şovlarına yakışır bu 5 ayın sonunda yapılması gereken hep beraber kalkıp göbek atmak. Bitti demeden bitmez çünkü.. Ve bize yakışan da mutluluk gözyaşları içinde göbek atmak. Çünkü bitti... ‘Çünkü onlar baba- oğul gibidir.. Ve haşa aralarına kimse giremez.’ İşte bu feodal kafa sebep-sonuç analitik bağlantısı aramaz. Yapılması gereken düğün dernek ve göbektir artık. Hayırlı olsun. Allah mutluluklarını daim etsin. Biz hazırız: Şimdi hep beraber çıkın, yan yana dizilin ve basına atarlanmaya başlayın: ‘Çok karıştırmaya çalıştınız ama işte karşınızdayız’ diye. Çünkü suçlu basın, bunu da yazın.

Yorumlar | 0
üye profil