Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Mehmet Batdal hedefini açıkladı!

Mehmet Batdal, Galatasaray'ı mağlup ettikleri maçın ardından yaptığı açıklamada, "Forvet oynuyorum ama tek hedefim sadece gol atmak değil" dedi.

04.11.2016 23:02

Başakşehir'in yıldızı Mehmet Batdal, Galatasaray'ı 2-1 mağlup ettikleri maçın ardından yayıncı kuruluşa konuştu.

İşte Mehmet Batdal'ın flaş röportajdai sözleri...

"Çok gururluyuz, güzel bir maç, güzel bir futbol. Sezonun 200. golünü atmak da çok onur verici. Hakkımda yapılan değerlendirmeleri de duymak da mutluluk veriyor. Bu haftaya kadar lider geldik. Galatasaray'ın bizi yenmek isteyeceğini biliyorduk. 1 hafta boyunca hazırlık yaptık, hazırlıklarımızı sahaya yansıttık. İlk yarım saatte baskı yedik ve çalıştıklarımızı uygulayamadık. Sonra Galatasaray'ın golü geldi. Ardından duran topta golü bulduk. İkinci yarıda çalıştıklarımızı sahaya yansıtmayı başardık. Sonuç güzel oldu."

"Forvet oynuyorum ama tek hedefim sadece gol atmak değil. Abdullah Hoca ve ekibiyle beraber, golden ziyade gol kadar yapmam gerekenlere konsantre oluyorum. Takıma daha çok nasıl fayda sağlayabilirim, bunu düşünüyorum. Çok güzel bir kulüpteyim. Her geçen gün daha güzel günler yaşıyoruz. Bunların üzerine gün geçtikçe daha yenilerini eklemek hedefim."

Yorumlar | 0
üye profil