Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Galatasaray'a yıldız isimden büyük sürpriz!

Galatasaray'a yıldız isimden büyük sürpriz!

Portekiz Ligi ekiplerinden Benfica'nın yıldızı Maxi Pereira, İtalyanların iştahını kabarttı

12.04.2015 18:58

Yeni sezonda yabancı kontenjanının 14'e yükselecek olmasından dolayı dünyanın dört bir yanında gözlemciler aracılığıyla raporlar tutan ve Mayıs ayında yapılacak seçim sonrasında atağa geçmesi beklenen Galatasaray'ın gündeminde geldiği iddia edilen Maxi Pereira için devler atağa geçti.

Beşiktaş'ın Daniel Opare'yi almadan önce transferi için büyük uğraş verdiği Uruguaylı futbolcunun taliplerinin giderek arttığı belirtildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan 30 yaşındaki sağ bek için Juventus, Inter, AC Milan ve Napoli'nin de resmen devreye girdiği yazıldı.

AS Roma, Liverpool, Beşiktaş, Galatasaray ile Rubin Kazan'ın da listesinde olduğu öne sürülen futbolcunun Benfica'dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken, şu anda tam 9 kulübün zemin yokladığı vurgulandı.

Futbolcunun yeni durağının büyük ihtimalle İtalya olacağını duyuran İtalyan ve Portekiz basını, Pereira'nın en cazip teklife 'Evet' diyeceğinin altını çizdi.

Bonservis bedeli 8.5 milyon euro olarak değerlendirilen sağ bek oyuncusu, 7 sezon önce Defensor'dan 5 milyon 700 bin euroya kadroya katılmıştı

Yorumlar | 0
üye profil