Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Galatasaray masadan kalktı! Son dakika gelişmesi...

Galatasaray masadan kalktı! Son dakika gelişmesi...

Ara transfer döneminde hızlı bir çalışma gerçekleştiren Galatasaray yönetimi, Donk ve Linnes'ten sonra rotasını Güney Amerika'ya çevirdi. Arjantin kulübü Indiependente takımında forma giyen Martin Benitez için transfer seferi düzenleyen Fatih İşbecer ve ekibi, kulübün yöneticileriyle sıkı pazarlık içerisine girdi.

17.01.2016 15:57

10 milyon Euro'yla kapı açıldı

Indiependente kulübü yöneticileri, Sarı Kırmızılıyöneticilere oyuncu için 10 milyon Euro'dan kapıyı açtı. Ancak Sarı Kırmızılı yönetimi ise bu rakamın çok fazla olduğunu söyleyerek 8.5 milyon Euro'ya kadar düşürmüş. Ancak İşbecer ve ekibinin bu fiyatı çok görmesi üzerine son görüşmede rest çektiği öğrenildi. 

Haber bekleniyor

Cim Bom'un idarecileri, 21 yaşındaki forvet oyuncusuyla görüşüp oyuncuyu ikna etti. Ancak futbolcunun kulübü 8.5 milyon Euro'da diretti. Fatih İşbecer, Arjantinli yöneticiler ile bir kez daha masaya oturdu ve 5 milyon Euro'luk son teklifini yaptı. Mustafa Denizli'nin ısrarla istediği Benitez için Fatih İşbecer'in "Bundan sonra sizin tavrınız bu transferin akıbetini belirleyecek. Artık bir kuruş artırmayız." diyerek masadan kalktığı öğrenildi.

Sarı Kırmızılı yöneticilerin bu dakikadan itibaren Arjantin kulübünün son kararını vermesini beklediği, eğer sunulan teklifin kabul edilmemesi halinde transferden vazgeçileceği belirtildi. 

Yorumlar | 0
üye profil