Marsilya Lassana Diarra’nın yerine Meireles'i istiyor!

Marsilya Lassana Diarra’nın yerine Meireles'i istiyor!

Marsilya’dan Galatasaray’a transfer edileceği iddia edilen Lassana Diarra için belirsizlik  halen sürerken yeni bir iddia gündeme bomba gibi düştü

Bu yazın en çok konuşulan transfer hamlelerinden biri olan fakat gerçekleştirilemeyen Lassana Diarra için yeni bir iddia  söz konusu. Galatasaray’ın kadrosuna katmak için çok uğraştığı fakat transfer edemediği Lassana Diarra için Fransız basında çıkan iddiaya göre Marsilya’nın Diarra sonrası için planları hazır durumda hata yıldız ismin yerine gelecek transfer dahi belli... Galatasaray’a transfer olmak istediği belirtilen Lassana Diarra’dan sonra kulübünün ondan doğacak boşluğu Raul Meireles ile doldurmayı planladığı öğrenildi.

Belirsizlik halen sürüyor

Marsilya’dan Galatasaray’a transfer edileceği iddiaları bütün yaz  boyunca dillendirilen Lassana Diarra için belirsizlik halen sürüyor.

Devre arası transfer döneminde takımdan ayrılma durumu olan futbolcunun yerine Fransız kulübünün geçen sezon Fenerbahçe’de forma giyen Raul Meireles’i istediği iddia edildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Lokomotif Moskova'ya borcunu ödeyecek!

Fransız basınında çıkan iddialara bakılırsa, Galatasaray'ın yaz transfer dönemi boyunca görüşmelerini sürdürdüğü ancak kadrosuna katamadığı Lassana Diarra’nın devre arasında Marsilya'dan ayrılacağı ve  kazanacağı imza parasıyla birlikte Lokomotif Moskova'ya olan borcunu ödemeyi düşündüğü bunun içinde kulübünden ayrılacağı söyleniyor.

Menajeri konuştu

Diarra için halen belirsizliğin sürdüğünü belirten Marsilya menajeri Passi, ünlü futbolcunun takımlarınında ayrılıp ayrılmayacağı konusunda kendisininin de bir fikri olmadığını ve şu anda Marsilya forması taşıdığını hatırlattı.

Lassana Diarra’nın sıradışı bir oyuncu olduğunu ifade eden Passi, yıldız oyuncunun ayrılık ihtimaline karşı planları olduğunu ve  alternatifler üzerinde durduğunu kaydederek,  Diarra’nın takımlarında olduğu ve kendileriyle çalıştığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Diarra’nın yerine Meireles geliyor iddiası

Diarra'nın ayrılığı ile ilgili olarak Fransız basını flaş bir iddiada bulunarak, Fenerbahçe'den ayrılan Portekizli orta saha Raul Meireles için  Marsilya kulübüyle görüştüğünü ve  Diarra'nın boşluğunu doldurmak isteyen ve ona bir alternatif hazırlamak isteyen  Passi’nin seçeneklerinden biri olduğunu ve Portekizli futbolcuyu renklerine bağlamak üzere olduğu iddia edildi.

Hatırlanacağı üzere 33 yaşındaki futbolcu ile Fenerbahçe'nin sözleşmesi sona ermişti. Sarı lacivertli kulüp tecrübeli futbolcu ile sözleşme yenilememeyi tercih etmişti.

Görüntülenme : 2749 Güncelleme Tarihi: 10/09/2016 11:02:48
Yayınlanma Tarihi: 09/09/2016 19:55:11

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin