Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Marjan Mrmic: Yeniden Beşiktaş'ta olduğum için mutluyum

Marjan Mrmic: Yeniden Beşiktaş'ta olduğum için mutluyum

Jose Sambade’nin yerine kaleci antrenörlüğüne getirilen Marjan Mrmic, Beşiktaş’ta yeniden görev almanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

13.07.2016 13:23

Jose Sambade’nin yerine kaleci antrenörlüğüne getirilen Marjan Mrmic, Beşiktaş’ta yeniden görev almanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. 1996-1998 döneminde siyah-beyazlı takımın kalesini koruyan Mrmic, BJK TV’ye yaptığı açıklamada, “Yıllar sonra İstanbul’a gelmek bana ayrı bir mutluluk veriyor” dedi.

Takımdaki kalecileri değerlendiren Hırvat çalıştırıcı, “Tolga Zengin zaten Beşiktaş’ın kalecisi ancak son şampiyonlukta bir iki şanssızlığı vardı. Diğer kaleciler Boyko ve Fabricio da iyi isimler. Hazırlık kampında durumlarını göreceğiz” yorumunu yaptı. Mrmic yaklaşık 18 yıl sonra döndüğü Beşiktaş’ı nasıl bulduğu sorusuna ise “Türkiye ve Beşiktaş çok gelişmiş. Kulüp çok yatırım yapmış. Şampiyonluktan sonra da büyük yatırımlar yapıldı” yanıtını verdi.

Moraller yerinde
Kartal yeni sezon hazırlıklarını dün de çift antrenmanla sürdürdü. Siyah-beyazlı futbolcular, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde, Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde gerçekleştirilen sabah idmanında ilk olarak salonda denge ve kuvvet çalışmaları yaptı. Daha sonra sahaya çıkan futbolcuların gruplar halinde ayak tenisi oynadıkları ve kondisyon koşusu yaptığı belirtildi. Neşeli geçen antrenmanda ayak tenisi maçını kazanan oyuncular sevinç gösterisinde bulundu. Siyah-beyazlı takım basına açık tutulan akşam antrenmanında ısınma hareketleri ve pas programından sonra kondisyon ağırlıklı çalışmalar yaptı.

Testten geçtiler
Siyah-beyazlı futbolcuların sağlık kontrollerine dün de devam edildi. Alexis Delgado, Marcelo Guedes, Luiz Rhodolfo, Alexander Milosevic, Veli Kavlak, Kerim Frei, Andreas Beck, Atiba Hutchinson ve Ömer Şişmanoğlu sabah saatlerinde Acıbadem Sports’ta sağlık kontrolü ve sakatlık risk analizlerinden geçirildi. Detaylı kan tetkikleri yapılan futbolcular geçen sezon olduğu gibi sakatlığa yatkın anatomik bölgelerin ortaya çıkarıldığı Monilabb analizine tabi tutuldu.

Yorumlar | 0
üye profil