Mario Gomez dönüyor mu?

Mario Gomez dönüyor mu?

Beşiktaş’tan Wolfsburg’a giden Alman golcü, devre arasında siyah-beyazlı ekibe dönmenin hayallerini kuruyor. Ancak bütçesini UEFA kriterlerine göre kulübün, böyle bir transferi gerçekleştirmesi çok güç görünüyor.

Beşiktaş’tan ayrılarak Wolfsburg’un yolunu tutan Mario Gomez, yeniden siyah-beyazlı takıma dönmenin hayallerini kuruyor. Ancak yönetim cephesi bunun kolay olmayacağını düşünüyor.

Bundesliga’da sergilediği performansla kariyerinin en kötü günlerini yaşayan Alman golcünün Beşiktaş’tan ayrıldığı için çok pişman olduğu belirtildi. Geçen sene Beşiktaş’taki performansıyla yeniden Alman Milli Takımı’na seçilen ve Avrupa Şampiyonası’nda forma giyme şansı da bulan Mario Gomez’in ayrılış şeklini unutmayan siyah-beyazlı yönetim, artık dönüşün çok güç olacağına inanıyor. Üstelik UEFA’nın kriterlerine uyum çerçevesinde bütçesini belirleyen Beşiktaş’ın ayağını yorganına göre uzatması da bu transferin gerçekleşmesini zayıf kılıyor.

Yaptıklarından sonra...
Fiorentina ile Wolfsburg Yönetimi ve menajerlerin anlaşmasıyla Gomez’in çok ucuza gitmesini hazmedemeyen Beşiktaş Yönetimi, bu nedenle mecbur kalmadıkça Alman oyuncuyu gündemine almayacak. Gomez’den çok, kadrosundaki golcülere yoğunlaşan siyah-beyazlılar, Gomez transferini ancak sezon sonunda gündemine alabilecek.

Bu saatten sonra Gomez için bedel ödemeyi göze almayan yönetim, sezon sonuna kadar, başka takımların golcülerine değil, kendi takımındaki forvetlere önem verecek.

Wolfsburg’ta kötü günler geçiren Gomez, sakatlığı nedeniyle milli takımdan da çıkarıldı.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 05/10/2016 03:04:02

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin