Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Mario Gomez, Beşiktaş'a dönecek'

"Mario Gomez, Beşiktaş'a dönecek"

Tecrübeli teknik adam, Mario Gomez'in yeni sezonda Beşiktaş forması giyeceğini söyledi

14.11.2016 09:34

Teknik direktör Yılmaz Vural, Mario Gomez'in devre arası ya da yeni sezonda Beşiktaş'a döneceğini söyledi. Vural, "Hem yönetim, hem teknik heyet hem de taraftarlar Gomez'e soğuk değil. Alman oyuncu da 'sıcak' yaklaşırsa, bu transferin gerçeklemesi hiç de zor olmaz" dedi. Tecrübeli hoca, "Gomez, Almanya'da aradığını bulamadı. Beşiktaş da onun boşluğunu doduramadı. Herkes bu transferi istiyor" diye konuştu.

Beşiktaş'ın patronu Fikret Orman, "Sadece oyuncu almak değil, belki bizden ayrılanlar da olabilir. Bu dönemde istediğin oyuncuyu bulmak da öyle kolay değil. Düşüncemiz bir kaç takviye yapmak. Bu. 3 ya da duruma göre 4 olabilir. Sadece şartlarımıza uyan isimleri kadromuza katacağız" dedi.

Şampiyonlukta büyük payı bulunan ve geri döneceği iddia edilen Sosa ve Gomez'le ilgili konuşan Orman, "Sosa'nın dönüşü mümkün değil. O konu kapandı. Gidiş şekli şık olmadı. Bizleri üzdü. Gomez'in durumu ise kendisine bağlı. Çıkıp, 'Almanya Milli Takımı'na tekrar seçildiğim kulübe dönmek istiyorum, yuvama dönmek istiyorum' derse, biz de gerekeni yaparız. Gökhan Töre ise zaten bizim oyuncumuz ve kirada. Avrupa'da oynamak istiyordu, Bilic de yararlanmak için aldı. Şu an ara transfer için gündemde yok. Ama transferde kısa sürede her şey değişebiliyor. Önümüzde daha zaman var" ifadesini kullandı.

Yorumlar | 0
üye profil