Mancini'den Oğuzhan ve Serdar Aziz yorumu

Mancini'den Oğuzhan ve Serdar Aziz yorumu
Yayınlanma Tarihi: 13.11.2015 22:32 | Değiştirme Tarihi: 13.11.2015 22:32

Inter teknik direktörü Mancini, Katar-Türkiye maçını takip etti ve karşılaşma sonrası Oğuzhan Özyakup ve Serdar Aziz ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İtalyan ve Türk basınında da yer alan haberlerde Roberto Mancini'nin maçta Bursasporlu Serdar Aziz ve BeşiktaşlıOğuzhan Özyakup'u izlediği haberleri yer alırken, tecrübeli teknik adam, transferler hakkında  konuştu.Katar ile A Milli futbol takımı arasında Doha'da oynanan maçı Inter Teknik direktörü Roberto Mancini de takip etti. Karşılaşmanın oynandığı Abdullah Bin Khalifa Stadı'ndaki mücadeleyi tribünden izleyen İtalyan teknik adam, maçın 70. dakikasında stadyumdan ayrıldı.Stat çıkışı NTV Spor'un sorularını yanıtlayan Roberto Mancini, "Buradayım çünkü, Aralık'ta burada kamp yapacağız. Çalışacağımız sahayı, kalacağımız oteli seçmek için buradayım. Maçı izlemeye de geldim" dedi. Serdar Aziz'in iyi bir oyuncu olduğunu belirtenMancini, "Şu anda transferi zor çünkü Avrupa Birliği'nin dışında bir oyuncu ve bizim kontenjanımız yok ama ileride neden olmasın" derken Oğuzhan Özyakup için de "O da iyi bir oyuncu, Türkiye'nin iyi genç futbolcuları var" ifadesini kullandı.

Felipe Melo'nun Inter'deki performansı hakkında ise İtalyan teknik adam, "Melo'nun performansı gayet iyi. Sezon öncesi kampını birlikte geçirmediğimiz için birkaç sorun yaşıyor olabilir ama yine de iyi gidiyor" dedi.