Melo hariç herkesi açıkladı!

Melo hariç herkesi açıkladı!
Yayınlanma Tarihi: 09.05.2015 16:33 | Değiştirme Tarihi: 09.05.2015 16:33

Inter Teknik Direktörü Roberto Mancini transfer söylentilerine açıklık getirirken, Felipe Melo'dan bahsetmemesi dikkat çekti.

Serie A ekiplerinden Inter'de teknik direktör RobertoMancini, yaptığı basın toplantısında transfer gündemi hakkında açıklamalarda bulundu. İtalyan çalıştırıcının adı bir süredir Inter ile anılan Felipe Melo hakkında konuşmaması dikkat çekti.

Roberto Mancini, sorulan sorular üzerine gündemdeki Thiago Motta, Dybala ve Yaya Toure konusunda açıklamalar yaparken, ''Toure birçok takımın isteyeceği çokkaliteli bir oyuncu. Ancak kendisiyle bir görüşmem olmadı. Hangi kulübe gideceğini bilmiyorum. Dybala?.. Dybala da herkesin takımında görmek isteyeceği çok önemli bir golcü. Thiago Motta Inter tarihinde önemli bir yere sahip ancak kendisi PSG'nin oyuncusu'' ifadelerini kullandı.

Bayern Münih'ten kiralık olarak Inter'de forma giyen Xherdan Shaqiri hakkında da konuşan başarılı teknik adam, ''Shaqiri çok iyi başladı ancak en iyi duruma gelebilmesi için fiziksel olarak zamana ihtiyacı var'' şeklinde konuştu.

Son günlerde İtalyan basınının Melo iddialarını gündeme taşımasına rağmenMancini'ye bu konuda soru sorulmaması ve Roberto Mancini'nin diğer tüm isimler hakkında açıklama Melo'dan söz etmemesi basın toplantısının en dikkat çeken noktalarından biri oldu.