Manchester United uyarısı

Manchester United uyarısı

UEFA Avrupa Ligi A Grubu ikinci maçında yarın sahasında Feyenoord’u ağırlayacak Fenerbahçe’de hazırlıklar büyük ölçüde tamamlandı.

SENAD OK
UEFA Avrupa Ligi A Grubu ikinci maçında yarın sahasında Feyenoord’u ağırlayacak Fenerbahçe’de hazırlıklar büyük ölçüde tamamlandı.

Bu sezon ligde oynadığı 7 maçı da kazanan Hollanda ekibi ile ilgili  Teknik Direktör Advocaat, oyuncularına bir takım uyarılarda bulundu. Rakibin gücünü anlamak için sadece lig maçlarına değil Manchester United’a karşı kazanılan maça da dikkat edilmesi gerektiğini belirten Hollandalı hoca karşılarında oturmuş, dinamik bir takım olduğunun altını çizdi.

Advocaat, orta saha kurgusunda değişikliğe gitmeyi düşünmüyor. Ancak Mehmet Topal, Ozan ve Souza üçlüsünün lig maçlarından farklı olarak oyunu daha kontrollü oynaması söz konusu olacak.

Feyenoord ile ilgili analizler de hazırlandı. Yardımcı antrenörlerden Cor Pot rakibi bizzat yerinde izledi. Diğer yardımcı isim Marıo Been ise Feyenoord’u çok yakından tanıyor. Feyenoord’un şehri olan Rotterdam’da doğan Been uzun süre bu takımın forması giydikten sonra teknik direktörlüğü yapmıştı. Kulüp tarihinde önemli yeri olan Been için bu maç ayrıca önemli. Hollandalı teknik heyetin rakibi yakından tanıması Fenerbahçe’ye önemli bir avantaj sağlayacak.

Yüzler gülüyor
Feyenoord maçının hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe’de yüzler gülüyor. Oldukça neşeli geçen dünkü antrenmanın ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başladığı belirtildi. Ardından 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla devam eden idmanda futbolcuların dar alanda hücum ve defans organizasyonları yaptıkları bildirildi. İdmanın bireysel çalışmalarla tamamlandığı öğrenildi.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 28/09/2016 16:22:40

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin