Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Manchester United'ın uçağı havada kayboldu!

Sezon öncesi hazırlık kampı için Çin'e giden Manchester United takımı'nın peşini şanssızlıklar bırakmıyor.

25.07.2016 14:02

Manchester United'ın Çin kampı şanssız olaylarla başladı. Pekin'e inmesi gereken uçak kötü hava şartlarıyla Tianjin kentine inerken, indikten sonra talihsizlikler burada da devam etti. 

Kafilenin başına gelmeyen kalmadı
Her sezon olduğu gibi Çin'den çok ciddi bir gelir elde etmeyi planlayan Manchester United'ın bu seyehati ilginç olaylarla başladı. Jose Mourinho'nun ekibiyle birlikte Pekin'e gitmesinin ardından, ayrı bir uçakla aynı şehre giden takım kafilesinin başına gelmeyen kalmadı. 

Kayboldular...
Mourinho'nun Pekin'e gelmesinin ardından takım da bekleniyordu ancak kötü hava şartları, uçağın 100 km ötedeki Tianjin şehrine inemesine sebep oldu.

Birkaç saatlik bekleyişin ardından başka bir uçakla Pekin'e ulaşan kafilenin, otobüsle de uzun bir yolculuk yaptığı öğrenildi.

Takımın genç oyuncusu Memphis Depay da Twitter'da bir video yükledi ve "Buralarda bir yerde kaybolduk. Zorunlu iniş yapmak zorunda kaldık. Pekin'e gidiyorduk ama hava biraz kötüydü!" dedi. "Basın toplantısı odası sıcak ve dağınık"
Oyuncularının tüm yaşananlara rağmen hala güleyryüzlü olduğunu ve gece saat 1'de akşam yemeklerini yemek zorunda kalmalarına rağmen hiçbir durumdan şikayet etmediklerini belirten Mourinho, basın toplantısını neden Guardiola gibi uzun tutmadığı sorusuna ise "Oda çok kalabalık ve sıcaktı" cevabını verdi. 

Pekin'deki Olimpik Spor Köyü'nde bir gün önce Manchester City teknik direktörü Pep Guardiola da bir basın ordusu önünde toplantı gerçekleştirmişti. 

"Kaybolup gidemeyiz"
8 günlük kampını Manchester City maçıyla noktalayacak olan United kafilesi çıkan birçok problemden ötürü moralleri bozmazken, Mourinho, "Biliyorum, bazı şeyler iyi gitmiyor ama elimizde olan bu. Bir anda ortadan kaybolup gidemeyiz." dedi. 

Guardiola ve Mourinho'nun takımlarının maç yapacakları stadın zeminini de beğenmedikleri belirtildi. 

Yorumlar | 0
üye profil