Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Manchester United Borussia Dortmund maçı saat kaçta hangi kanalda?

Manchester United Borussia Dortmund maçı saat kaçta hangi kanalda?

Manchester United Borussia Dortmund maçı ile bu yıl 4. düzenlenen Uluslararası Şampiyonluk Kupası başlıyor. Futbol severler için adeta bir futbol festivali olacak turnuvada önemli takımlar yer alıyor. Bugün Manchester United Borussia Dortmund maçı izleyenlerin nefesini kesecek bir mücadeleye sahne olacak. İzleyiciler mücadelenin hangi kanalda saat kaçta başlayacağını merakla bekliyorlardı. Canlı yayın bilgileri belli oldu. Peki Manchester United Borussia Dortmund maçı hangi kanalda saat kaçta canlı olarak yayınlanacak?

22.07.2016 09:45

Manchester United Borussia Dortmund maçı ile Çin Halk Cumhuriyeti'nde oynanacak ve büyük takımmların katıldığı turnuva başlıyor. Turnuvanın ilk karşılaşmasında bugün Manchester United Borussia Dortmund maçı karşı karşıya geliyor. Manchester United Borussia Dortmund maçı öncesinde Türk seyirciler özellikle Emre Mor'un performansını merak ediyor. Bilindiği gibi Emre Mor Milli Takım'da dikkatleri üzerine çekmiş ve Avrupa Şampiyonası başlamasına çok az bir zaman kala Borussia Dortmund ile anlaşma imzalmıştı. Peki Manchester United Borussia Dortmund maçı bugün saat kaçta başlayacak ve hangi kanaldan canlı yayınlanacak? İşte detaylar

Şampiyonlar, dünyanın en iyi futbol yıldızları; 22 Temmuz-13 Ağustos tarihleri arasında D-Smart'ta spor severler ile buluşuyor. Uluslararası Şampiyonlar Kupası'nın ilk karşılaşması, 22 Temmuz Cuma 15:05'te D-Smart ekranlarından canlı yayınlanacak.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen; Çin, Avustralya, Amerika, Avrupa'da maçların oynandığı 4 kıtaya yayılan organizasyonda yine devler bir araya geliyor, büyük heyecanı D-Smart naklen yayınlıyor.

2013'te Real Madrid'in, 2014'te Manchester United'ın 2015'te Real Madrid ve PSG'nin şampiyonluğu ile tamamlanan turnuva adeta bir futbol şöleni olacak. Dünyanın en büyük futbol yıldızları yeni sezon öncesinde ilk kez D-Smart ekranlarında olacak.

Manchester United Borussia Dortmund maçı saat kaçta hangi kanalda?
Manchester United Borussia Dortmund maçı bugün saat 15:00'da başlayacak. Mücadele D-Smart platformunda yer alan Smart Spor kanalından canlı olarak yayınlanacak

 

Yorumlar | 0
üye profil