Manchester City'den Barcelona'ya Messi ve Neymar teklifi!

Manchester City'den Barcelona'ya Messi ve Neymar teklifi!

Bu sezon başında Manchester City'nin başına gelen Pep Guardiola'nın transfer döneminde ilk olarak Messi ve Neymar için Barcelona'nın kapısını çaldığı öğrenildi.

İngiliz basınından Sun'ın haberine göre takımın başına geçtikten sonra transfer çalışmalarına başlayan Pep Guardiola'nın eski takımı Barcelona'nın yıldızlarına gözünü dikti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Barcelona ile olan ilişkisi hala çok iyi olan İspanyol teknik adamın Messi ve Neymar konusunda çok ciddi bir teklifle Katalan ekibinin kapısını çaldığı, Barcelona'nın ise böyle bir transfer için düşüncelerinin olmadığını Pep Guardiola'ya ilettiği belirtildi.

Futbolcuların menajerleriyle üç kez görüşen Guardiola'nın bu transferlerle ilgili düşüncesini Messi ile Neymar'a bildirdiği, iki futbolcunun da şu an için kulüpten ayrılmak gibi bir düşüncelerinin olmadığını başarılı teknik adama aracılar vasıtasıyla söylediği öğrenildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Paris Saint-Germain Neymar'ı istemişti
Hatırlanacağı üzere yaz transfer döneminde Paris Saint-Germain, Barcelona'nın Brezilyalı yıldızı Neymar için ciddi girişimlerde bulunmuştu. Neymar tarafından da doğrulanan bu girişim yıldız futbolcunun kulüpten ayrılmak istemediğini açıklamasıyla resmiyete kavuşmadan son bulmuştu.

Görüntülenme : 4978 Yayınlanma Tarihi: 19/09/2016 15:14:51

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin