Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Malaga'dan Denys Boyko için resmi transfer teklifi!

Malaga'dan Denys Boyko için resmi transfer teklifi!

Beşiktaş'ta kalede bekleneni veremeyen Boyko'ya İspanyol ekibi Malaga'dan teklif geldi.

15.08.2016 15:24

Beşiktaş'ın Ukraynalı file bekçisi Denys Boyko, Malaga'dan resmi teklif aldı. 

Juande Ramos onu istiyor

Malga'nın teklifi tecrübeli file bekçisinin temsilcilerine geldi.  İspanyol kulübü, Boyko'yu sezon sonuna kadar kiralamak istiyor. Yaz başında Malaga'nın teknik direktörü olan Juande Ramos, Dnipro'dan öğrenicisi Boyko'ya çok güveniyor. Bu nedenle onun transferini istedi.   

Haber ile ilgili metin girin!.

Karasız

Boyko, gitmekle-kalmak arasında kararsızlık yaşıyor. Uzun lig maratonu ve Şampiyonlar Ligi maçlarında görev alma olasılığını düşünüyor. Diğer taraftan birinci kalecilik için bundan sonraki süreçte de tercih edilmeyeceği endişesi yaşıyor. Denys Boyko, menajerleriyle bir kaç düşündükten sonra, kararını Beşiktaş yönetimine bildirecek.  Geçen sezon devre arasında Dinipro'dan transfer edilen Ukraynalı file bekçisi, uyum sorunu nedeniyle fazla forma şansı bulamadı. Ancak sezon başı kampını çok iyi geçirdi.  

Mrmic Boyko'yu önerdi ama...

Öte yandan siyah-beyazlı ekibin kaleci antrenörü Marjan Mrmic bu nedenle, Süper Kupa maçından önce Şenol Güneş'le görüşerek, tecrübeli teknik direktöre, final maçında Boyko'nun kalede olması gerektiğini söyledi.  Şenol Güneş'in tercihi Boyko'dan yana olmadı.  (Ajansspor)    

Yorumlar | 0
üye profil