"Hep bizim hatamız"

Manchester City'de menajer Manuel Pellegrini, derbi sonrasında açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 12.04.2015 23:10
Değiştirme Tarihi: 12.04.2015 23:10
'Hep bizim hatamız'

İngiltere Premier Ligi'nde oynanan Manchester derbisini 4-2 kaybeden Manchester City'de menajer Manuel Pellegrini açıklamalarda bulundu.

Şilili menajer, yakaladıkları pozisyonları gole çeviremedikleri için maçı kaybettiklerini ifade ederek, "İlk 20 dakikaya kadar biz ardından rakibimiz iyi oynadı. Golü bulduk hatta 2, 3 pozisyon daha yakaladık ama skora çeviremedik ve ardından rakibimiz etkinliğini gittikçe arttırdı. Bizden daha iyi oynadılar ve ikinci yarıdaki oyunlarıyla maçı kazandıla" dedi.
 

Yedikleri gollerde çok fazla hata yaptıklarını da vurgulayan Manuel Pellegrini, "Yediğimiz gollerden en az 2'si bizim hatamızla oldu. Oyunda kalabilmek için çok şansımız vardı ama sonuca gidemedik. Bu da onların daha güvenli oynamalarını sağladı" diyerek sözlerini noktaladı.

Hakemler için de konuşan Şilili hoca, "Hakemler hakkında yorum yapmak istemiyorum. Onlar da işlerini yaptı. Belki yediğimiz 3. gol ofsayt olabilirdi ama bu oyun içindeki sadece bir andı. Çalışmaya devam edeceğiz. 6 maçımız daha var ve ligi bitirebildiğimiz kadar yukarıda bitireceğiz." ifadelerini kullandı.

İlgili Sayfalar: Spor