Maç sonu ortalık karıştı!

Maç sonu ortalık karıştı!
Yayınlanma Tarihi: 04.12.2017 22:50 | Değiştirme Tarihi: 04.12.2017 22:50

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Alanyaspor maçından sonra açıklamalarda bulundu. Bedir maç sonunda ekibine saldırıda bulunulduğunu söyledi.

Bedir, Kayserispor'un 2-1 kazandığı maçın ardından Teknik ekibe saldırı olduğunu ve teknik direktör Marius Șumudică'nın burnunun kanadığını belirtti.


İşte Bedir'in açıklamaları:


"Alanyaspor'un kaleci antrenörü takımımıza saldırdı, hocamızın burnu kanadı. Tercümanımız hastaneye kaldırıldı. Yoldan geri döndüm, şu anda soyunma odasındayım tutanaklarla ve arkadaşlarımızla ilgileniyorum. Sumudica'nın burnu kanıyordu konuştum kendisini teselli ettim."


"Keşke biz yenilseydik ama bu olaylar olmasaydı. Alanyaspor'un yöneticilerine ulaşamadım. Alanyaspor'un kaleci antrenörü Fevzi Hoca saldırmış. Olayı görmediğim için abartmak istemiyorum. Deniz'in de göğüsüne tekme atılmış sanırım."


"En üzüldüğüm taraf Alanyaspor'dan bir yöneticiyi bulamadım. Çok detaylandırmak istemiyorum. Olaya tam anlamıyla hakim değilim. Maçı 70. dakikaya kadar Hasan Çavuşoğlu'yla birlikte takip ettim. Aramızda bir sorun olmadı."