Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Lyon, Galatasaraylı Lionel Carole'ü İzliyor

Lyon, Galatasaraylı Lionel Carole'ü İzliyor

Fransız ekibi Lyon, Galatasaray'a 1.5 milyon Euro'ya transfer edilen Lionel Carole için harekete geçti. Sarı-kırmızılılar fiyatı 6 milyon Euro olarak belirledi.

14.10.2016 09:42

Galatasaray'ın scoutları tarafından keşfedilen ve geçtiğimiz sezon başında sarı kırmızılılara transfer olan Fransız sol bek Lionel Carole'la ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

Sarı kırmızılıların 1.5 milyon Euro'ya kadrosuna kattığı futbolcunun Fransa Lig 1 ekiplerinden Lyon tarafından uzun süredir izlendiği öğrenildi. Fransa Ligi'nde zirveye oynamak için kadroda önemli değişimler yapmaya hazırlanan köklü kulübün Carole'a Troyes'te oynarken de ilgi gösterdiği ancak o dönemde transferi gerçekleştirmediği ifade edildi.

FİYATI 6 MİLYON EURO

Carole'un Galatasaray'daki yükselişini takip eden Fransız kulübünün oyuncunun maliyetiyle ilgili olarak menajerlerinden bilgi aldığı aktarıldı. Sarı kırmızılıların 1.5 milyon euroya kadrosuna kattığı futbolcusu için 6 milyon Euro (20 milyon TL) fiyat belirlediği öğrenilirken iki kulübün devre arasında bir görüşme gerçekleştirebileceği belirtildi.

Yorumlar | 0
üye profil