Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Luis Suarez: Muslera Dünyanın En İyi Kalecilerinden Biri

Luis Suarez: Muslera Dünyanın En İyi Kalecilerinden Biri

Luis Suarez, "Muslera bana göre dünyanın en iyi kalecileri arasında. O dünyanın her büyük takımında oynayabilecek kalitede. Galatasaray ona sahip olduğu için çok şanslı." dedi.

28.10.2016 09:21

Barcelona'nın Uruguaylı yıldız oyuncusu Luis Suarez, Altın Ayakkabı ödülünü aldıktan sonra verdiği röportajda takım arkadaşı Arda Turan ve Fernando Muslera hakkında konuştu.

Fanatik'in özel haberine göre Barcelona'lı yıldız şu açıklamaları yaptı:

"ARDA BİZİM JOKER OYUNCUMUZ

"Arda Turan bizim için çok önemli bir futbolcu. Teknik direktörümüz Luis Enrique, onu farklı pozisyonlarda oynatıyor. Ona Barcelona'nın joker oyuncusu diyebiliriz. Hem forvet hattında hem de orta sahada görev yapıyor. Her pozisyonun da hakkını en iyi şekilde veriyor. Elbette Arda için Barça'daki ilk zamanları kolay olmadı. Geçen sezonun 6 ayında forma giyemedi. Bu yüzden başlarda sıkıntılar yaşadığının farkındaydık. Düşünsenize, sahaya çıkamadan hocanızı, arkadaşlarınızı anlamaya çalışıyorsunuz. Oynamadan asla bunu yapamazsınız. Ama harika bir hazırlık dönemi geçirerek bu döneme başladı. Fiziksel anlamda kendini buldu. Onun performansından hepimiz çok memnunuz. Şu andaki performansının daha da üstüne çıkacağına inanıyorum. Bizim için onun önemli bir silah olduğunu düşünüyorum."

Yorumlar | 0
üye profil