Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Ve Lucescu itiraf etti! "Görüşüyoruz"

Süper Lig ekibinde kaçan şampiyonluğun ardından teknik direktör arayışları hız kazandı. Bir numaralı aday olan Mircea Lucescu için temaslar sürüyor...

28.05.2015 14:20

Yakın çevresine Beşiktaş ile görüşmelerin sürdüğünü ama başkan Rinat Akhmetov'un da kendini bırakmak istemediğini söyleyen Lucescu sözleşmesi bitmesine rağmen 11 yıldır görev yaptığı kulübünden ayrılma konusundaki kararsızlığını tam olarak yenebilmiş değil. Rinat Akhmetov'un ikna edilmesi zor bir adam olduğunu belirten Lucescu Beşiktaş ile henüz biten bir transfer anlaşmasının olmadığını da ifade ediyor.

İkinci aday Şenol Güneş

Lucescu konusunda beklemeye geçen başkan ve transfer komitesi ise en geç önümüzdeki haftaya kadar bu konuyu olumlu veya olumsuz sonuca bağlamak istiyor. Siyah beyazlılar bu sürenin sonunda Lucescu'dan kesin bir cevap alamaz ise yeni bir yol haritası çizerek diğer aday olan Şenol Güneş için harekete geçecek.

Üçüncü bir aday...

Şenol Güneş'in Bursaspor'un başında olması ve kupa finali oynayacak olmasından dolayı  henüz görüşme yapmayan siyah beyazlı yönetim tecrübeli hocanın Bursaspor ile anlaşmaması halinde devreye girecek. Bu arada siyah beyazlıların ismi henüz açıklanmamış üçüncü bir hoca adayını da gündemlerinde tuttukları öğrenildi.

Yorumlar | 0
üye profil