Lucescu'nun oğlundan Galatasaray itirafı! "Seneye..."

Lucescu'nun oğlundan Galatasaray itirafı! 'Seneye...'
Yayınlanma Tarihi: 03.05.2017 11:32 | Değiştirme Tarihi: 03.05.2017 11:35

Galatasaray ile Lucescu flörtüne dair bir bomba da Yunanistan’da patladı.

Galatasaray’da Bursa’da 5-0 ile kara bulutları biraz olsun dağıttı ama yönetimin hoca arayışı sürüyor. Geçtiğimiz günlerde Başkan Dursun Özbek ile görüştüğünü doğrulayan, ardından Sarı-Kırmızılı kulüpten gelen mesajlar üzerine geri adım atan Mircea Lucescu’nun Aslan ile flörtünü bu kez oğlu Razvan Lucescu doğruladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

‘Kalmak isterim ama...’ 
Yunanistan’da ligi 6. sırada bitiren Xanthi’yi çalıştıran 48 yaşındaki teknik adam, yönetimden gelen, “Senden memnunuz, sözleşmeyi uzatalım” mesajına Türkiye’yi işaret ederek ‘evet’ demedi. Kulüp ismi vermeden, babasının Türkiye’den teklif aldığını söyleyen Razvan Lucescu, “Ben de burada kalmak isterim ama babam önümüzdeki sezon Türkiye’de olabilir. Eğer büyük bir sürpriz olmazsa ben de onunla birlikte çalışacağım. Bunun için teklifinize teşekkür ediyorum ama şu an olumlu yaklaşmam mümkün değil” ifadelerini kullandı.

İlk sezon sahada
Daha önce de Türkiye’den teklifler alan Luce’nin Galatasaray’daki çalışma şartlarından birinin de oğlu Razvan ile beraber görev yapmak olduğu biliniyor. Buna göre 70 yaşındaki çalıştırıcı ilk sezon saha kenarında yer alacak ama daha sonra farklı bir sıfatla tribüne çıkıp yapılanmayı oğluna emanet edecek.