Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Lucescu'da flaş gelişme!

Romanya'da Lucescu ile görüşen Başkan Usta, "50. yılda şampiyonluğa" ve Akyazı Stadı projelerini anlattı. Beklentilerin karşılanması için bütçenin yüksek olmasını söyleyen Rumen teknik adam ile prensip anlaşmasına varıldı.

25.12.2015 11:58

Trabzonspor'da hoca arayışında önemli gelişmeler yaşanıyor Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Romanya'da görüştüğü Mircea Lucescu ile prensipte anlaşmaya vardı. Son detayların görüşülmesi ise sezon sonuna yakın bir süreçte gerçekleşecek. Romanya'ya giden Başkan Muharrem Usta, kulüple ilgili olarak hazırladıkları projeleri tek tekLucescu'ya anlattı. Ekonomik olarak da kulübü rahatlatacak adımlardan Mircea Lucescu'ya bahseden Başkan Muharrem Usta, takımda çok kaliteli futbolcular bulunduğunu ve özellikle altyapıdan bir çok ismin gelecek vaat ettiğine vurgu yaptı. Kendisine anlıtalan projeleri çok beğenen özellikle "50. yılda şampiyonluğa" ve Akyazı Stadı projesine hayran kalan Mircea Lucescu, kulübün belirlenen hedeflere ulaşması için bütçenin yüksek olması gerektiğine vurgu yaptı. 

Lucescu son bir kez kulübüyle görüşecek

Prensipte varılan anlaşmanın ardından ise son detayları ise sezon sonuna yakın bir zamanda görüşülecek. Bu süre zarfında Lucescu da kulübü Shakhtar Donetsk ile görüşecek. Sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Rumen teknik adamın"Kulübümle masaya oturmadan kesin olarak anlaşmam doğru olmaz" dediği de öğrenildi! Bu arada Başkan Muharrem Usta'nın Lucescu ile yaptağı görüşmeleri devre arazsında yönetimle değerlendireceği de gelen haberler arasında. 

Lucescu başarı demek!

Türkiye'de Galatasaray ve Beşiktaş ile lig şampiyonluğu yaşayan Mircea Lucescu, sonrasında görev yaptığı Shakhtar takımında da başarıdan başarıya koştu. 

Gitmek isteyen söylesin!

Trabzonspor yönetim kurulu devre arasında takımdan ayrılmak isteyen her futbolcuya kolaylık sağlama kararı aldı. Başkan ve yönetimin sadece takımı sahiplenen ve inananların takımda kalmasını istiyor.

Yorumlar | 0
üye profil