Los Angeles Lakers'ta LeBron James şoku: Acı içinde yere yığıldı... Durumu ciddi!

Deplasmanda Atlanta Hawks'a 99-94 mağlup olan son şampiyon Los Angeles Lakers'ta LeBron James şoku yaşanıyor. Karşılaşmada sakatlanan LeBron James maçın ardından yaptığı paylaşımda sakatlığıyla ilgili konuştu. Yıldız ismin tedavisinin 4-6 hafta arası sürebileceği ifade edildi.

Yayınlanma Tarihi: 21.03.2021 16:09
Değiştirme Tarihi: 21.03.2021 16:09
Los Angeles Lakers'ta LeBron James şoku: Acı içinde yere yığıldı... Durumu ciddi!

Los Angeles Lakers'ın Atlanta Hawks ile karşılaştığı mücadelenin ikinci çeyreğinin henüz başlarında acı içinde yerde kalan LeBron James, mücadeleyi tamamlayamadı. 11 dakika sahada kalan LeBron James'in sağ ayak bileğinden sakatlandığ açıklandı.  

NASIL GERÇEKLEŞTİ?

Topla ilerlemek isteyen LeBron James, rakip takımdan Solomon Hill'in üzerine düşmesi sonucu yerde kaldı. Topu çalmak için hamle yapan Hill, istemeden de olsa LeBron James'in sakatlanmasına yol açtı. 

LeBron James’in sahalardan ne kadar uzak kalacağı henüz netlik kazanmazken, tedavisinin 4-6 hafta sürebileceği belirtiliyor. Los Angeles Lakers’ta bir diğer yıldız isim Anthony Davis’in de sakatlığı devam ediyor.

“Hem içim hem de dışım acıyor”

Sakatlığı ile ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan LeBron James, “Şu anda hem içim hem de dışım acıyor. Beni sahada takım arkadaşlarımla birlikte olamamak kadar sinirlendiren ve üzen bir şey yok. Geri dönüş için geri sayım bugünden başladı. Hiç gitmemiş gibi geri döneceğim” ifadelerini kullandı.