Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Messi'den Arda Turan'a övgü! "O Barcelona'da çünkü..."

Altın Top ödülünü 5. kez kazanan Messi geceye yine damgasını vururken, Arjantinli yeni takım arkadaşı Arda Turan’ın performansını değerlendirdi.

13.01.2016 09:31

Transfer iddiaları konuşulan ve bonservis bedeli olarak 450 milyon Euro’nun (Yaklaşık 1.5 milyar TL) telaffuz edildiği Messi, milli gururumuzu yere göğe koyamadı, şu ifadeleri kullandı:

"Sanırım anlamışlardır"

“Luis Enrique’nin onu neden Barcelona’da görmek istediğini sanırım herkes kısa sürede anlamıştır. Arda Turan Barcelona’da, çünkü o bir dünya yıldızı. İlerleyen zamanda çok daha iyi olacak ve kulübümüze büyük değerler katacaktır. Şimdiye kadar sadece bana asist yaptı ama Suarez ve Neymar’a da aynı gol paslarını verecektir mutlaka.”

"Fiziği pasları..."

Sadece Messi değil, ödül törenine katılan Barça’nın diğer yıldızları Suarez, Neymar ve İniesta da Arda’dan övgüyle bahsetti. İspanyol ekibinin yıldızları, “Sanki çok uzun zamandır bu takımda gibi. Çok iyi top saklıyor, fiziğini iyi kullanıyor ve pas organizasyonunun parçası olmayı başardı. Kısa sürede bu aşamayı yapan Arda’nın daha da iyi olacağından eminiz” mesajlarıyla 7 numaraya duyulan güveni gözler önüne serdi.

Yorumlar | 0
üye profil