Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Messi'den final yorumu

Messi'den final yorumu

Barcelonalı futbolcu Messi, "Final maçları her sonuca açık ama daha önce çıktığımız finallere yaklaşımımız ve hazırlığımız neyse bunda da aynısını yapacağız" dedi.

02.06.2015 23:41

Barcelona'nın Arjantinli futbolcusu Lionel Messi, 6  Haziran'da Almanya'nın başkenti Berlin'de Juventus ile oynayacakları UEFA  Şampiyonlar Ligi finaline ilişkin "Final maçları her sonuca açık ama daha önce çıktığımız finallere yaklaşımımız ve hazırlığımız neyse bunda da aynısını  yapacağız" dedi.

Attığı 10 golle Real Madridli Cristiano Ronaldo ile beraber bu sezonun  Şampiyonlar Ligi'nde en skoreri konumundaki Messi, UEFA'nın internet sitesine  yaptığı açıklamada, "Bu, Şampiyonlar Ligi finali. Tüm kupaları kazanmayı hayal  ediyoruz. Çok zorlu bir takım ile karşılaşacağımızın farkındayız. Juventus büyük bir takım. Final maçları her sonuca açık ama daha önce çıktığımız finallere yaklaşımımız ve hazırlığımız neyse bunda da aynısını yapacağız" ifadelerini  kullandı.

Messi, Neymar ve Luis Suarez ile yakaladığı uyum konusunda "Yalnızca  sahada değil saha dışında da iyi anlaşıyoruz. Saha dışında iyi anlaşmanın, sahada  işleri kolaylaştırdığını düşünüyorum" değerlendirmesinde bulundu.

Juventus ağlarını havalandırması halinde "Üç UEFA Şampiyonlar Ligi  finalinde gol atan ilk futbolcu" olacak Messi, şampiyon oldukları 2009 ve 2011  finallerinde Manchester United'a attığı gollerin kendisi için çok özel olduğunu  da söyledi. 

Yorumlar | 0
üye profil