Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Linnes devre arası Galatasaray'dan ayrılacak mı? Açıkladı...

Linnes devre arası Galatasaray'dan ayrılacak mı? Açıkladı...

Galatasaray'ın Norveçli sağ beki Martin Linnes, hafta sonu oynanacak Osmanlıspor maçı öncesinde medya mensuplarının sorularını yanıtladı.

16.12.2016 15:39

Norveç'li futbolcunun görüşleri şöyle:

"Performansımı ortaya koyamadım"
"Çok zor bir maç bizi bekliyor. Deplasmanda oynayacağız ve son dönemlerde iyi işler yapan Osmanlıspor'a karşı oynayacağız. Ancak biz de iyi durumdayız, hocamız da bizim tempomuzdan memnun. Umarım galibiyetle döneceğiz.

Sağ bek oynadığım maçlarda en iyi performansımı gösteremedim. Bu sene en iyi performansımı sol bek oynadığım Bursaspor maçı idi. Yine de asıl yerim olan sağbekte oynamak ve iyi performans göstermek amacındayım.

Antrenmanlarda daima maksimu vermeye çalışıyorum. Norveç'ten Galatasaray'a gelmek çok farklı. Hala zamana ihtiyacım var. Her antrenmanda kendimi geliştiriyorum. Umarım önümüzdeki günlerde daha iyi duruma geleceğim.

Yeni bir takıma geldiğinizde en önemlisi takım arkadaşlarını iyi tanımak ve nereye nasıl koşu yaparlar bunu öğrenmek çok önemli. Türkiye Ligi Norveç Ligi'nden zor ve daha kaliteli. Bu ligde oynamak daha zor."

"Sabri'yi geçmem lazım"
Sabri çok iyi bir insan. Galatasaray'da uzun senelerdir yer olan bir oyuncu. Benim performansım ile onu geçmem gerekli.

Bireysel hedefim daha fazla faydalı olmak. Bunun için daha fazla çalışmak ve oynadığım arkadaşlarımı iyi tanımam. Galatasaray olarak iyi performans gösterdik. Yukarılardayız ve hedefe yakınız. Benim en büyük amacım sezon sonunda Galatasaray ile şampiyonluk yaşamak.

Benim tamamen odaklandığım Galatasaray. Burada kalıcı olmak ve devam etmek. Kesin olarak Ocak ayında ayrılmayı düşünmüyorum.

Takım arkadaşlarımla diyalog eksikliğim, sıkıntım yok. Benim yapmak gereken daima çok iyi çalışmak kendimi hazır tutmak. Taraftarlarınızın desteğini biliyorum. Stadımızdaki atmosfer harika. Onların bize destekleri için teşekkür ederim. "

Yorumlar | 0
üye profil