Levent Tüzemen kimdir, kaç yaşındadır? Koronavirüs olan Levent Tüzemen'in sağlık durumu nasıl?

Levent Tüzemen kimdir sorusunun yanıtı birçok kişi tarafından merak edilmeye başladı. Sabah Gazetesi yazarları arasında yer alan Levent Tüzemen'in koronavirüse yakalandığı ve sağlık durumunun nasıl olduğu merak edildi. Peki, Levent Tüzemen kimdir, kaç yaşındadır? Koronavirüs olan Levent Tüzemen'in sağlık durumu nasıl?

Yayınlanma Tarihi: 02.03.2021 16:48
Değiştirme Tarihi: 02.03.2021 16:48
Levent Tüzemen kimdir, kaç yaşındadır? Koronavirüs olan Levent Tüzemen'in sağlık durumu nasıl?

Levent Tüzemen kimdir, kaç yaşındadır sorusunun yanıtı vatandaşlar tarafından sorgulanan isimlerin başında yer almaya başladı. Sabah Gazetesi yazarı olan Levent Tüzemen'in koronavirüse yakalandığı açıklandı. Sağlık durumu hakkında bilgi almak isteyen sevenleri, Levent Tüzemen hakkında bilgi araştırıyor. Peki, Levent Tüzemen kimdir, kaç yaşındadır? Levent Tüzemen'in sağlık durumu nasıl?

LEVENT TÜZEMEN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Sabah Gazetesi'nin tecrübeli yazarlarından Levent Tüzemen, koronavirüse yakalanması nedeniyle yoğun bakıma alındı.Tüzemen'in koronavirüse yakalandığı ve hastalığı ağır geçirmesi nedeniyle tedavisinin yoğun bakımda devam ettiği belirtildi.

LEVENT TÜZEMEN KİMDİR?

Spor yazarı ve televizyon yorumcusu Levent Tüzemen bir dönem Altayspor takımında futbol oynamıştır. İzmir'de dünyaya gelmiştir.1978 yılında Ege Express Gazetesi ile spor yazarlığına adım atmış ardından Yeni Asır Gazetesi, Sabah Gazetesi, Fotomaç gibi kurumlarda çalışmıştır. Ayrıca bir çok televizyon programında yer alan Levent Tüzemen Kanal, Atv gibi kanallarda yer almış iki sene Bizim Stadyum isimli programda yorumcu olarak yer almıştır.Günümüzde A Spor ekranlarında spor yorumcusu olarak çalışmalarını sürdüren Levent Tüzemen sıkı bir Galatasaray taraftarı aynı zamanda kulübün kongre üyesidir.