Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Levent Nazifoğlu'ndan Karabük maçı sonrası flaş sözler

Levent Nazifoğlu'ndan Karabük maçı sonrası flaş sözler

Süper Lig'de 1-0 kazanılan Kardemir Karabükspor maçından sonra Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu açıklamalarda bulundu.

23.08.2016 00:38

İşte Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu'nun açıklamaları:

"Kötü oynadık. 113 km koşan Beşiktaş maçından eser yoktu. Karabük'e yazık oldu. Böyle oynayacaksak endişelenmemiz gerekir. 5-6 gün içinde ne oldu da takım böyle döküldü. Antrenör ve kondisyonerlerle konuşup araştıracağız. Süper Kupa maçlarından sonra genellikle takımların sahaları kapanıyor. Bu ilginç. Farklı olan statta bizim insiyatifimiz olamaz. Ama tabii ki orada da taraftarımız atmayacak. Şimdi de taraftar gördü. Onlarsız olmaz.

DIARRA AÇIKLAMASI:Selçuk'un parformansından çok takımın bütününe bakmak lazım. Beşiktaş maçının yıldızlarındandı. Rakip bizden daha iyi hazırlandı. Diarra konusunda bir gelişme. Bugün rus ve Diarra cephesi konuşup bir karar alınacak. Serdar'ın sakatlığından dolayı takıma geç katılması var. Chedjou ve Hakan iyi oynuyor.

LINNES KÖTÜYDÜ...Sabri'nin ruhu yine sağ taraftaydı. Enteresan. Bu maçta forvetin yetmediği ortaya çıktı. Bütçemize bakacağız. Başkanımızla konuşacağız. Lazımsa neden olmasın. Linnes kötü oynadı. Hocanın tercihi değiştirdi onu. Kararına saygı duymak lazım.

"G.SARAY ŞAMPİYON OLACAK"Saniye hesabı yapmamak lazım. Uzatmada Karabük'te atabilirdi. Ama onlarda yerde zaman geçirdi. Karabük bizden iyi oynadı ama kazanamadı. Galatasaray her zaman başarılı olması gereken bir takım. Fenerbahçe yenildi ama oynadığı futbol eleştirilir şekilde değildi. Bütçe sıkıntımız yok. Önümüzdemi 5 yılın planını yapıyoruz. İlk zamanlar sancılı olabilir. Bu durumu en kısa zamanda atlatmamız gerekir. Ben diyorum Galatasaray şampiyon olacak.

Yorumlar | 0
üye profil