Lens’te işlem tamam

Lens’te işlem tamam

Fenerbahçe'de Teknik Direktör Advocaat’ın istediği kanat transferinde sona gelindi. Lens, sarı-lacivertli formayı giymeye yakın...

Teknik Direktör Advocaat’ın istediği kanat transferi tamamlandı. Sunderland forması giyen Jermaine Lens ve kulübü ile anlaşma sağlandı. Hollandalı futbolcu kiralık olarak oynayacak.

Ziyech'in transferi için görüşmeler sürüyor
Yönetim, ayrıca uzun süredir çalıştığı Hakim Ziyech transferi için de futbolcunun kulübeyle görüşmelerini sürdürüyor. Faslı futbolcu, teklifi kabul ederken Twente ile pazarlıklar devam ediyor. F.Bahçe’nin bu transferi de kiralık olarak tamamlamak istediği ancak henüz bir sonuç alamadığı öğrenildi. Yönetimin tüm şartları zorladığı, Hakim’i de büyük ölçüde renklerine bağlayacağı bildirildi.  

Yeniden Sow...
Bu iki ismin dışında Moussa Sow konusunda da temaslar sürüyor. Golcü futbolcu Al Ahli kulübünde mutsuz olduğu için geri dönmek istiyor. Sarı - lacivertli yönetim Sow’dan gelen bu talebi olumlu karşılasa da kiralama bedeli ödenmesinin mümkün olmadığı bildirildi. Senegalli, kulübüyle bu sorunu aştığı taktirde bu transferin de tamamlanması bekleniyor.

Görüntülenme : 6732 Güncelleme Tarihi: 27/08/2016 17:38:50
Yayınlanma Tarihi: 27/08/2016 10:51:20

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin